Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (vasario 14–20 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę visi pradėjome šv.Valentino – meilės diena. Vasario 16-ąją ne tik minėjome Valstybės atkūrimo dieną, bet ir sužinojome netekę tautos poeto... Tačiau nei šventiniu, nei liūdnu laikotarpiu netrūko įkrautų žinių.

Sveiki, ikrauk.lt reporteriai ir skaitytojai!

Praėjusią savaitę visi pradėjome minėdami šv.Valentino – meilės dieną. Tikimės, ji jums buvo kupina šilumos ir malonių akimirkų. Vasario 16-ąją ne tik minėjome Valstybės atkūrimo dieną, bet ir sužinojome netekę tautos poeto... Tačiau nei šventiniu, nei liūdnu laikotarpiu netrūko įkrautų žinių.

Valentino diena

Skaitytoja Eglė įkrovė žinių, kaip meilės diena buvo švenčiama Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Čia keleiviai buvo sutikti širdelių konfeti. Reporterė Asta informavo, kad klaipėdiškiai meilės dieną šventė kartu su geidžiamiausiu jaunikiu Marijonu Mikutavičiumi, kuris vasario 14-osios vakarą koncertavo uostamiestyje. Viktorija ir Mantas meilės dienos proga parengė tekstą, privertusį kiekvieną iš mūsų pasukti galvą, kas iš tiesų yra meilė. Apie tai, kaip ši šventė buvo išnaudota politikų, rašė skaitytojas Mindaugas.

Vasario 16-oji

Ikrauk.lt džiaugiasi pilietiškais ir patriotiškais skaitytojais, kurie valstybės atkūrimo dieną įkrovė žinių ir nuotraukų iš šios dienos minėjimo. Štai skaitytoja Vaida dalijosi patriotinės jaunuolių eisenos Kaune akimirkomis, savo vaizdo medžiaga dalijosi ir kauniečiai reporteriai Tomas bei Lina. Šią progą minėjo ir Fabijoniškių mikrorajono bendruomenė Vilniuje, o reporterė Anželika parengė fotoreportažą iš Vilniaus, kur valstybinės šventės proga buvo uždegta net 16 laužų.

Skaitančiųjų džiaugsmas

Praėjusią savaitę praūžė ir Vilniaus knygų mugė, kurioje plušėjo visa ikrauk.lt reporterių komanda – Auksė, Laura, Anželika, Viktorija, Akvilė, Mantas. Visus reporterių parengtus tekstus iš knygų mugės renginių rasite specialioje 15min.lt rubrikoje „Kultūra“. Nors knygų mugė šurmuliavo Vilniuje, kauniečiams taip pat teko malonumas susitikti su žymiu rašytoju Kevinu Brooksu. Apie naująją rašytojo knygą „Mirusiųjų keliu“, jo kaip rašytojo kelią, skaitykite reporterės Gabijos rašinyje.

Pramoginiai renginiai

Kaip visuomet reporteriai turėjo progos aplankyti jiems įdomius renginius. Tad reporterė Agnė pristatė ilgai „Keistuolių teatro“ brandintą trijų dalių spektaklį „Vasarotojai“. Lina pasakojo apie šiltą muzikos virtuozų pasirodymą, kuris šaltą žiemos vakarą sušildė laikinosios sostinės gyventojus ir svečius. Klaipėdietė Asta lankėsi Giedriaus Savicko eksperimente. Reporterių Viktorijos ir Manto reportažas iš brazilų muzikanto Gaio de Lima koncerto, tiesiog kvietė pajudėti sambos ritmu. Laura „medžiojo“ neseniai iš Jungtinės Karalystės grįžusią grupę „G&G Sindikatas“. Ji pasakojo apie improvizuotą muzikantų pasirodymą kavinėje „Coffee Inn“, o vėliau kartu su G&G šėlo „Lofte“ ir apie visa tai papasakojo jums. Turėjome net dvi filmo „Mechanikas“ recenzijas, kurias rašė reporteriai Paulius ir Donatas. Tad, jei svarstote, verta pamatyti, ar ne, pasikliaukite reporteriais.

Spaudžiant šaltukui

Praėjusi savaitė kaip žinia „lepino“ stipriai spaudžiančiu šaltuku, tad krovėte su tuo susijusias žinias. Štai reporteris Vytautas dalijo patarimus vairuotojams, kaip kovoti, kad šaltis neįveiktų jų automobilio. Skaitytojas Romualdas redakcijai atsiuntė nuotrauką iš Drąseikių, kurioje matoma kaip žiemos stichija sugriovė lieptą. O reporteris Edvardas pasakojo, kad gausus sniegas sugadino Šilutės stadione esančios tribūnos stogą. Skaitytoja Vilma taip pat laišku atsiuntė nuotraukų iš Šilutės, jose matyti, kad nei šalčiai, nei potvyniai norintiems pramogauti netrukdo.

Skaitytojų temos ir operatyvumas

Ikrauk.lt skaitytoja Marija pranešė apie Naujojoje Vilnioje iš po kanalizacijos dangčio besiveržiančias nuotekas bei abejingumą šiai ekologinei problemai. Pamario gyventoja Dina įkrovė nuotraukų iš pustuščių Rusnės parduotuvių, pasirodo, rusniškiams gresia likti alkaniems, nes dėl eismo ir oro sąlygų parduotuvės ne visada gali atsivežti produktų.

Skaitytojai kaip visada skubėjo informuoti apie eismo įvykius keliuose ne tik su nuotraukomis, bet ir su filmuota medžiaga. Skaitytojai Kazimieras ir Andrius skubėjo operatyviai informavo apie Zujūnuose kilusį gaisrą. Kauniečiai taip pat nesnaudė, įkrovė žinių ir nuotraukų apie Kaune sudegusį taksi automobilį. Skaitytoja Lina iš Kauno informavo apie avariją Kaune, kuri sukėlė nemažas troleibusų spūstis.

Skaitytojas Rimas publikavo interviu su sąžine. Kviečiame paskaityti ir pažiūrėti, ar jūsų sąžinė atsakytų tą patį. Daug dėmesio sulaukė skaitytojo Karolio įkrautos nuotraukos ir filmuota medžiaga iš žiemiškos Nidos. Kviečiame pasižiūrėti atsipalaidavimui.

Savaitės geriausieji

Ikrauk.lt redakcija dėkoja reporteriams:

-         Anželikai – už puikius fotoreportažus ir rodomą iniciatyvą;

-         Akvilei – už įdomius, išsamius ir savalaikius tekstus iš knygų mugės;

-         Tomui – už aktyvumą kuriant skaitytojų portalą ikrauk.lt

Jiems atitenka „Knygų klubo“ įsteigti prizai (nuotraukose matomos knygos).

Saulėtos visiems savaitės!

P.S. Kai lauke taip šalta, kviečiame užsukti pasišilti ir įkrauti žinių į ikrauk.lt redakciją, įsikūrusią pas mūsų draugus „Coffee inn“ (Pilies g. 3). Čia ne tik įkrausite žinių, bet ir galėsite pasišildyti skania kava!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt