Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 17d. 15:56

Ikrauk.lt skelbia konkursą „Rinkimai 2012“

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Seimo rinkimų karštligei palengva siekiant finišo tiesiosios, skaitytojų kuriamas pilietinės žurnalistikos portalas ikrauk.lt skelbia konkursą savo skaitytojams, pavadintą „...

Seimo rinkimų karštligei palengva siekiant finišo tiesiosios, skaitytojų kuriamas pilietinės žurnalistikos portalas ikrauk.lt skelbia konkursą savo skaitytojams, pavadintą „Rinkimai 2012“.

Piliečiams besirenkant balsuoti už norimus valdžioje matyti kandidatus ikrauk.lt kviečia balsuosiančius skaitytojus fiksuoti balsavimo metu pastebėtus pažeidimus - vis dar kabančią rinkimų agitaciją, mėginimus nupirkti balsą, dovanų iš politikų rankų dalybas mainais į simpatijas balsavimo kabinoje ir t.t.

Užfiksuotus vaizdinėje medžiagoje ir glaustai aprašytus (pateikiant visą reikiamą ir tikslią informaciją) pranešimus ikrauk.lt redakcija kviečia skaitytojus publikuoti ikrauk.lt puslapyje, tą padaryti galite paspaudę čia. Išsamius paaiškinimus, kaip įkrauti naujieną, rasite paspaudę čia ir peržiūrėję vaizdo įrašą. Savo užfiksuotą ir aprašytą medžiagą taip pat galite siųsti ir el.paštu ikrauk@15min.lt.

Įdomiausios naujienos autorių jau trečiadienį, spalio 17 d., ikrauk.lt redakcija apdovanos vertingu prizu - Pierre Choderlos De Laclos knyga „Pavojingi ryšiai“. Kuris konkurso dalyvis pats verčiausias apdovanojimo, nuspręs ikrauk.lt redakcija. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:46
02:03

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt