Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 2d. 23:07

Ir vėlyvą pavasarį galima lipdyti besmegenius (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

ikrauk.lt skaitytojai toliau dalijasi nuotraukomis iš sniego patalu nuklotos Šiaurės Lietuvos.

ikrauk.lt skaitytojai toliau dalijasi nuotraukomis iš sniego patalu nuklotos Šiaurės Lietuvos.

Štai Sigita ir Aivaras Norbutai iš Vaiguvos gyvenvietės Kelmės rajone atsiuntė nuotraukų su gegužės 2-ąją nulipdytu sniego seniu. „17:30 val. sniego dangos storis perkopė 30 cm. Įsmeigiau gulsčiuką ir nufotografavau :) Vis dar sninga, gal ne sninga, o drebia sniegą kaip gilų viduržiemį... Ir galo nesimato. Sniegas baigiasi pusiaukelėje, tarp Kelmės ir Raseinių,“ – rašo skaitytojai.

1–2 nuotr. – Sigita ir Aivaras Norbutai dalijasi pavasarinių gamtos išdaigų nuotraukomis.

3–7 nuotr.skaitytojas Mindaugas Rapalas atsiuntė nuotraukų iš Kuršėnų (Šiaulių raj.). „Kuršėnuose vėl apsireiškė žiema. Tik kiek neįprasta – gegužės 2 d. Kuršėnai yra apie 25 km nuo Šiaulių, bet Šiauliuose sniego beveik nėra, o Kuršėnuose jo pakankamai. Snigti pradėjo apie 09:30 val. ir sninga iki pat dabar (19.22 val. - red. past.). Sniego storis vietomis siekia 5–10 cm. Oro temperatūra Kuršėnuose apie +3C,“ – situaciją Kuršėnuose apibūdina Mindaugas.

8–10 nuotr. – „Ant gražių gėlių, medžių žiedų nukrito baltas sunkus sniegas,“ – redakciją informavo skaitytoja Berta iš Kuršėnų.

11–15 nuotr. – Skaitytoja Donata Siaurusaitytė pasidalijo nuotraukomis iš Jurbarko. „Tiesiog gražu :) Ir vis dar sninga, į vakarą visai bus balta viskas,“ – 19.23 val. savo laiške rašė skaitytoja.

16 nuotr. – skaitytojas Giedrius Vitkus užfiksavo sniegą Naujojoje Akmenėje. 17–18 nuotr. – ikrauk.lt skaitytojas, pasivadinęs G.T., informavo, kad 21 val. Šiauliuose vis dar snyguriavo.

19–20 nuotr. – skaitytojas Edgaras 21.47 val. redakcijai pranešė: „Pagaliau aprimo snigti. Net  nežinau, ko tikėtis ryt ryte...“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt