Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išmesta kalytė ieško naujų namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudės, kaip benamio šuns, istorija prasidėjo dar ankstyvą rudenį mažame miestelyje Šilutės rajone. Į gatvę ji pateko kaip ir daugelis - atsibodusi buvusiems šeimininkams buvo išmesta prie miestelio parduotuvės iš važiuojančio automobilio. Rudė ilgai lūkuriavo prie kelio ir tikėjosi, kad šeimininkas susivoks suklydęs ir grįš jos pasiimti.

Rudės, kaip benamio šuns, istorija prasidėjo dar ankstyvą rudenį mažame miestelyje Šilutės rajone. Į gatvę ji pateko kaip ir daugelis - atsibodusi buvusiems šeimininkams buvo išmesta prie miestelio parduotuvės iš važiuojančio automobilio. Rudė ilgai lūkuriavo prie kelio ir tikėjosi, kad šeimininkas susivoks suklydęs ir grįš jos pasiimti. Tačiau dienoms bėgant viltis išgaravo. Kadangi šuniui gatvėje ne vieta, nes ten tyko daugybė pavojų, kuriuos sukelia piktavaliai žmonės arba ateinančios žiemos šalčiai, Rudė gero žmogaus dėka atkeliavo į Kauną.

Ji labai miela, žaisminga ir protinga kalytė. Tačiau patirta išdavystė paliko randą jos mažoje širdelėje, todėl Rudei reikia laiko, kad galėtų drąsiau pasijusti šalia svetimų žmonių. Pamačiusi nepažįstamuosius ji gūžiasi ir traukiasi šalin, bet jei suteiki jai pakankamai laiko suprasti, jog nieko bloga nelinki, Rudė tampa labai lipšnia ir pasiryžusia nors ir į pasaulio kraštą lydėti drauge. Būsimiems Rudės šeimininkams reikėtų suprasti, kad vienintelis dalykas ko reikės Rudei, kad taptų jų ištikimiausia drauge, bus LAIKAS. Tik jis sugebės išgydyti Rudės širdies žaisdeles ir sugrąžinti pasitikėjimą žmonėmis.

Rudė yra neišranki maistui, atneša numestą pagaliuką, mėgsta pasivaikščiojimus lauke, bet taip pat labai skuba sugrįžti namo, nes žino, jog ten jos laukia sotaus maisto dubenėlis ir šiltas guolis. Pagal tai, jog Rudės dantys visiškai balti ir sveiki spėjame, jog jos amžius gali siekti 1-1,5 metus.

Kalytė bus dovanojama atlikus visas privalomas procedūras: dehilmintizavus (nukirminus), išnaikinus išorės parazitus, kurių prisirinko gyvendama gatvėje ir sterilizavus.

Rudė bus dovanojama tik atsakingiems ir gyvūnus mylintiems žmonėms. Ši kalytė labiau tinkama kaip kompanionė nei kaip namų sargas, todėl nenorime, kad ji savo gyvenimą leistų prie grandinės. Jeigu jaučiatės pakankamai pasirengęs tapti ištikimu Rudės draugu ir suteikti jai laimingą tolimesnį gyvenimą, prašome su mumis susisiekti el.paštu j.mickute91@gmail.com Labai Jūsų, nauji šeimininkai, laukiančios Rudė ir jos globėjos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt