Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įspėjimas augintinių atsikratantiems vilniečiams

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kažkokie asmenys jau antrą kartą per savaitę sugadino ir savaip perdarė ženklą, rodantį, kur rasti bendrovės „Grinda“ gyvūnų globos namus.

Kad gyvūnų savininkai žinotų, kur tempia savo nusibodusius augintinius, kažkokie asmenys jau antrą kartą šią savaitę sugadina ir savaip perdaro ženklą, rodantį, kur rasti Vilniaus miesto savivaldybės bendrovės „Grinda“ gyvūnų globos namus.

Pirmą kartą dažais aprašinėtas ženklas L.Giros gatvėje pastebėtas penktadienį. Tada perdarytas ženklas skelbė, kad netoliese yra įsikūrę ne Vilniaus miesto gyvūnų globos namai, o Vilniaus miesto gyvūnų žudymo namai. Dar tą pačią dieną „Grindos“darbuotojai jų įstaigą diskredituojantį užrašą nuvalė.

Sekmadienį nežinomi asmenys ir vėl pakeitė užrašą. Šį kartą jie buvo lakoniškesni – per visą lentos plotį užrašė vienintelį žodį „Žudykla“.

Nors juridiškai tokie veiksmai yra neteisėti ir už juos gali būti baudžiama, tačiau tokia naujoji „Grindos" prieglaudos iškaba labiau atitinka realybę nei senoji. Svetainėje lese.lt skelbiama statistika rodo, kad vien 2009 metais iš 5 948 į „Grindos“ prieglaudą patekusių gyvūnų gyvybės neteko 5 153.

Gal bent dalis vilniečių, atiduodančių savo gyvūnus į „Grindą“ ir manančių, kad patiki juos gyvūnų globos namams, atsikvošės pamatę tokį užrašą ir geriau pagalvos, prieš beveik garantuotai pasmerkdami savo augintinį pražūčiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt