Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 4d. 16:42

Išrink geriausią liepos mėnesio ikrauk.lt reporterį!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Liepos mėnesio geriausiuoju pretenduoja tapti net penki ikrauk.lt reporteriai, o kuris iš jų verčiausias garbingojo titulo, nuspręsite jūs.

Štai ir dar vienas vasaros mėnuo prabėgo ir pats metas nutarti, kam turėtų atitekti antrasis iš trijų geriausio ikrauk.lt vasaros reporterio apdovanojimas. Liepos mėnesio geriausiuoju pretenduoja tapti net penki ikrauk.lt reporteriai, o kuris iš jų verčiausias garbingojo titulo, nuspręsite jūs.

1)    Rūta Juozapaitytė. Už aktyvų dalyvavimą festivalyje „Tamsta muzika“. Rūtos įkrautos naujienos pasižymėjo netik dideliu skaitomumu, bet ir originalumu, operatyvumu bei kokybe.

2)    Indrė Janavičiūtė. Indrė – greitai ir aktyviai į ikrauk.lt reporterių gretas įsiliejusi naujokė, krovusi portalui įvairaus pobūdžio naujienas. Mergina leido mums įsijausti į festivalių savanorio kailį, pasakojo apie sukarintą stovyklą, dalijosi įspūdžiais iš koncertų.

3)    Lukrecijus Tubys. Lukrecijų verta pagirti už kraunamų naujienų kokybę bei išsamumą – kas geriau jei ne jis būtų mums pasakojęs apie šeimų festivalį „Naisių vasara“?

4)    Mindaugas Vijeikis. Šis skaitytojas, ikrauk.lt debiutavęs su naujiena apie liūtį Utenoje, kone perdien sulaukė milžiniško pasisekimo skaitytojų gretose – naujiena itin greitai tapo viena skaitomiausių.

5)    Manvydas Bagavičius. Manvydas ikrauk.lt pirmąkart pasireiškė praėjusią savaitę, kai paskelbė naujieną apie Šiaulių apylinkėse praūžusį tornadą. Nepaisant to, kad apie šią gamtos išdaigą mus informavo ir gausybė kitų skaitytojų, Manvydo naujiena sulaukė didžiausio skaitomumo.

Prieš balsuodami nepamirškite įvertinti naujienų ir atsakyti sau į klausimą, kodėl pasirinkote būtent šį nominantą – galbūt jums patiko pateikto teksto iliustracijos? Reporterio rašinio stilius ir įžvalgos? O galbūt, jūsų nuomone, pasirinktas tekstas – pats aktualiausias? Galutinai apsisprendę, balsuokite čia.

Balsavimo rezultatus sužinosime jau pirmadienį, rugpjūčio 8-ąją, o mėnėsio geriausiajam padovanosime knygų klubo įsteigtą prizą – John Irving knygą „Ketvirtoji ranka“.

Pamatei ką nors neįprasto ir įdomaus, tapai eismo įvykio liudininku, turi nuomonę aktualiu klausimu? ĮKRAUK ŽINIŲ apie tai arba siųsk jas el. paštu ikrauk@15min.lt!

O gal manai, kad turi žurnalisto gyslelę? Išmėgink save ir prisidėk prie ikrauk.lt reporterių komandos bet kuriame Lietuvos mieste!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt