Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 30d. 15:49

Išrink rugsėjo mėnesio ikrauk.lt reporterį!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Rodos, vos prasidėjęs ruduo lekia nepastebimai greitai – štai ir prabėgo rugsėjis, ir trečdalio rudens nebėra! Na, o mes, ikrauk.lt komanda, skubame nudirbti paskutiniuosius mėnesio darbus – mes žūt būt turime išrinkti rugsėjo mėnesio ikrauk.lt reporterį ir prašome jūsų pagalbos!

Rodos, vos prasidėjęs ruduo lekia nepastebimai greitai – štai ir prabėgo rugsėjis, ir trečdalio rudens nebėra! Na, o mes, ikrauk.lt komanda, skubame nudirbti paskutiniuosius mėnesio darbus – mes žūt būt turime išrinkti rugsėjo mėnesio ikrauk.lt reporterį ir prašome jūsų pagalbos!

Per šį mėnesį sulaukėme galybės aktualių, svarbių ir įdomių naujienų. Pristatome jums penkis reporterius, kandidatuojančius į mėnesio reporterio titulą ir besivaržančius dėl prizų.

Rūta Juozapaitytė. Prasidėjus rudeniui ši reporterė tarsi atgijo: mergina itin aktyviai krovė paties įvairiausio pobūdžio naujienas. Ji pasakojo mums apie gyvenimo Klaipėdos bendrabutyje subtilybes, pateikė naujieną apie akciją „Laimės žiburys“, įkrovė interviu su dziudo sportininke bei pasidalijo įspūdžiais apie naująjį lietuvišką filmą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Nerijus Didžiokas. Šio skaitytojo portalui ikrauk.lt pateikta nuomonė apie šiuolaikinę visuomenę neliko nepastebėta kitų skaitytojų. Jie aktyviai komentavo naujieną ir diskutavo tarpusavyje, socialiniame tinklalapyje „facebook“ Nerijaus nuomone pasidalino kone puse tūkstančio vartotojų.

Giedrius Leskauskas. Reporteris visą mėnesį stebino savo aktyvumu – jis reguliariai krovė naujienas į ikrauk.lt sporto rubriką, kurioje informavo skaitytojus apie įvykius Europos krepšinio čempionato metu.

Indrė Janavičiūtė. Reporterė per mėnesį taip pat stebino ryžtu bei iniciatyva. Mergina paskelbė naujienas apie Afganistano kultūrą, LMP nutarimus, savanorystę neįgalių vaikų ugdymo centre bei interviu su buvusiu emigrantu.

Vytautas Pilkauskas. Vaikino aktyvumas kuriant ikrauk.lt jau nė nebestebina – kiekvieną savaitę jis portalui pateikia net po kelias naujienas. Šį mėnesį Vytautas lankėsi Lietuvos ralio čempionato finale, informavo mus apie įvykius televizijos projekte „Šok su manimi“, taip pat krovė naujienas apie Europos krepšinio čempionatą, dalyvavo „Mados naktyje“ bei klasikinių automobilių parodoje.

Prieš balsuodami nepamirškite įvertinti naujienų ir atsakyti sau į klausimą, kodėl pasirinkote būtent šį nominantą – galbūt jums patiko pateikto teksto iliustracijos? Reporterio rašinio stilius ir įžvalgos? O galbūt, jūsų nuomone, pasirinktas tekstas – pats aktualiausias? Galutinai apsisprendę, balsuokite čia. O kam atiteks geriausiojo titulas ir apdovanojimas – Rimanto Šavelio knyga „Tadas Blinda“ – sužinosime jau pirmadienį, spalio 3-iąją.

Pamatei ką nors neįprasto ir įdomaus, tapai eismo įvykio liudininku, turi nuomonę aktualiu klausimu? ĮKRAUK ŽINIŲ apie tai arba siųsk jas el. paštu ikrauk@15min.lt!

O gal manai, kad turi žurnalisto gyslelę? Išmėgink save ir prisidėk prie ikrauk.lt reporterių komandos bet kuriame Lietuvos mieste!

Temos: 1 Rugsėjis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt