Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrink Šilainiams suoliuką! Balsavimas prasidėjo

Šilainiuose norint atsipūsti nebereikės tupinėti
Šilainiuose norint atsipūsti nebereikės tupinėti
Šaltinis: 15min
0
A A

Norintieji pasivaikštinėti po Kauno Šilainių mikrorajoną greitai nebesusidurs su rimta problema, kai nėra suoliukų, ant kurių būtų galima patogiai prisėsti ir pailsėti. Graž...

Norintieji pasivaikštinėti po Kauno Šilainių mikrorajoną greitai nebesusidurs su rimta problema, kai nėra suoliukų, ant kurių būtų galima patogiai prisėsti ir pailsėti.

Gražiausio suoliuko rinkimai prasidėjo

Išgirdęs šilainiškių skundus šiame mikrorajone gyvenantis teisininkas, projekto „1 valanda Lietuvai“ įkūrėjas Aivaras Daukantas nusprendė imtis veiksmų ir spręsti susidariusią situaciją. Jau šią vasarą šilainiškiai galės džiaugtis naujais suoliukais, dabar gyventojams beliko pasirinkti patinkantį modelį:

IŠRINK SUOLIUKĄ ŠILAINIAMS
http://apklausa.lt/f/isrink-suoliuka-silainiu-rajonui-hvzgmyl/answers/new.fullpage

Į akciją įtrauktos ir kitos organizacijos: jaunimo užimtumą skatinanti asociacija „Novi homines“, Kauno Tardymo izoliatoriaus administracija, privataus sektoriaus įmonės. Siekiant padėti socializuotis kalintiems asmenims, suoliukus gamins kalintys Kauno tardymo izoliatoriuje. Kalbiname idėjos autorių ir organizatorių Aivarą Daukantą.

– Aivarai, kaip kilo idėja į akciją įtraukti nuteistuosius?

„Ši idėja kilo tuomet, kai kartu su „Novi Homines“ nariais lankiausi Kauno tardymo izoliatoriuje ir pamačiau, kokie entuziastingi ir norintys socializuotis bei grįžti į visuomenę yra ten kalintys vyrai. Jų akys tiesiog spindėjo noru nuveikti ką nors naudingo, todėl kai papasakojome, jog Šilainiuose yra suoliukų trūkumas, sulaukėme nuteistųjų entuziazmo. Izoliatoriaus administracija taip pat sutiko prisidėti ir buvo nuspręsta, kad suoliukus galėtų pagaminti įkalintieji“,– pasakoja A. Daukantas.

– Kokie tai bus suoliukai?

„Buvo pasiūlyti net keli suoliukų dizaino variantai, todėl kviečiame visus kauniečius ir Šilainių rajono gyventojus balsuoti už jiems labiausiai patinkantį suoliuko modelį. Tą galite padaryti apsilankę asociacijos „Novi Homines“ Facebook paskyroje arba užpildę šią apklausą: http://apklausa.lt/f/isrink-suoliuka-silainiu-rajonui-hvzgmyl/answers/new.fullpage.

– Kada bus galima pamatyti suoliukus?

„Kai tik kauniečiai išreikš savo nuomonę, išrinks labiausiai patinkantį suoliuko modelį, duosime žinią įkalintiesiems ir pradėsime gamybą. Tikimės, kad šilainiškiai suoliukais galės džiaugtis jau liepos mėnesį“.


„Džiaugiuosi, kad net ir įkalintieji nori prisidėti prie jo inicijuoto projekto  „1 valanda Lietuvai“, kuriuo skatinama skirti dalį savo laiko ir gerais darbais prisidėti prie gražesnės Lietuvos kūrimo. Tikimės, jog išėję į laisvę nuteistieji ir toliau darys gerus darbus, o ne nusikaltimus“,– pozityvia gaida pokalbį užbaigia A. Daukantas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt