Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrinkti geriausi savaitės reporteriai! (ikrauk.lt savaitės apžvalga)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Turbūt skrandžiai jau atsigavę po Velykų, o geras oras jau gena laukan?! Bet dar truputėlį luktelkit prieš išbėgdami ir pasveikinkite geriausius praėjusios savaitės reporterius!

Sveiki, mielieji!

Na, turbūt skrandžiai jau atsigavę po Velykų šventimo, o geras oras ir puiki nuotaika jau gena laukan?! Bet dar truputėlį luktelkit prieš išbėgdami ir pasveikinkite geriausius praėjusios savaitės reporterius :)

Įkrovėm sporto!

Praėjusią savaitę reporteriai išmaišė visą Lietuvą, kur tik vyko krepšinio rungtynės. Žydrūnė ir Andrius įkrovė žinių apie Kaune vykusias „Žalgirio“ ir „Neptūno“ rungtynes. Rūta stebėjo Panevėžyje vykusias „Techaso“ ir „Rūdupio“ varžybas bei pakalbino abiejų komandų trenerius. Klaipėdietis Algirdas informavo apie „Žalgirio“ ir „Neptūno“ rungtynes, o Matas vyko į Uteną stebėti Utenos „Juventus” ir Šiaulių „Šiaulių“ žaidimo. Giedrius fiksavo „Lietuvos ryto” ir „Perlo” rungtynes bei kalbino „Perlo“ ekipos kapitoną Eimantą Bendžių, o iliustruoti tekstą jam padėjo reporteris Dainius. Tuo tarpu vilnietė Vytautė „pričiupo“ ir pakalbino Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerį.

Startavo TV šou projektų reporterės

Į reporterių gretas įsiliejo pirminę atranką praėjusios TV šou projektų reporterės – Vaida, Ina ir Justina. Netrukus su savo žiniomis prisidėti ketina ir Simona. Turbūt jau pastebėjote, kad reporterės dalijasi žiniomis iš TV projektų užkulisių, kur akylai stebi garsenybes ir yra pasirengusios įkrauti žinių vos pamačiusios ar sužinojusios ką nors įdomaus!

Nuo problemų iki šmaikščių pastebėjimų

Reporteris Tomas sunerimo dėl Palangos tilto renovavimo darbų ir pasidalijo savo pastebėjimais. Tačiau 15min.lt žurnalistams plačiau pasidomėjus šia tema paaiškėjo, jog darbai vykdomi kokybiškai. Reporteris Andrius ir toliau drąsiai fiksuoja įvairius galimus pažeidimus. Šį kartą Vilniaus apygardos prokuratūroje jis įamžino kaip dirba specialistai... Pasirodo, darbo metu jie žaidžia kortomis ir visai to neslepia. Skubėjote įkrauti žinių ir apie tai, kaip sostinėje bei Kaune buvo pažymėtas Adolfo Hitlerio gimtadienis. Štai Vilniuje ant Tauro kalno iškilo nacistinės Vokietijos vėliavos, o Kaune prie sinagogos pasirodė provokuojantys plakatai.

Turėjome ir šmaikščių pastebėjimų. Reporteris Aidas šmaikštavo apie naują greičio matuoklį, o Kasparas atsiuntė neįprasto kiaušinio nuotrauką, kurį dėl nelygaus paviršiaus kai kurie skaitytojai komentaruose lygino su cepelinu.

Savaitės geriausieji

Visiems norime padėkoti už kūrybiškumą, pastabumą ir norą įkrauti žinių, o už aktyvumą dalijantis naujienomis ir nuotraukomis šį kartą norime apdovanoti reporterį MATĄ. Jam atitenka ikrauk.lt rėmėjų „Avon“ prizas.

Taip pat už įkrautą nekasdienišką žinią apie akcijos „Darom“ metu aptiktą radinį norime padėkoti reporterei KARINAI. Jai atitenka „Knygų klubo“ įsteigtas prizas – knyga „Jonas Paulius II“.

Visiems – pavasariškai šilti linkėjimai! Įkraukim žinių!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt