Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 21d. 18:00

Jau 25-ąjį kartą į šventę „Oi, būdavo, būdavo“ susirinko folkloro gerbėjai (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Vasario 20 dieną, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre jau 25-tą kartą buvo organizuojama tradicinė rajono folkloro šventė „Oi, būdavo, būdavo...“ .

Vasario 20 dieną, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre jau 25-tą kartą buvo organizuojama tradicinė rajono folkloro šventė „Oi, būdavo, būdavo...“ .

Kaip ir kasmet šventė sulaukė gausybės dalyvių – beveik pusantro šimto! Šventėje dalyvavo folkloro mėgėjai iš viso rajono – Prienų kultūros ir laisvalaikio centro folkloro  kolektyvas „Gija“ (vad. Dalė Zagurskienė), Solistė Ramunė Kavaliauskienė iš Prienų, Ašmintos laisvalaikio salės folkloro kolektyvas (vadovės Rima Vilkienė ir Rasa Vaitauskaitė), Išlaužo laisvalaikio salės folkloro kolektyvas (vadovė Rasa Ruseckienė), pasakorė Giedrė Blekaitienė  iš  Pakuonio, Šilavoto laisvalaikio salės folkloro kolektyvas „Akacija“ (vadovė Saulė Blėdienė), Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro  folkloro kolektyvas „Jieznelė“ (vadovės Dalia Vertinskienė ir Ingrida Valentienė), Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro moterų vokalinis ansamblis „Radasta“ (vadovė Aurelija Bareišienė), pagyvenusių  liaudiškų šokių kolektyvas „Tryptinis“ (vadovė Jadvyga Beikauskienė), Skriaudžių ansamblis „Kanklės“ (vadovas Edmundas Gumuliauskas), vaikų folklorinis ansamblis „Kankliukai“ (vadovė Vilma Pučkienė) bei Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro etnografinis ansamblis„Stakliškės“ (vadovė Vida Beliukevičienė).

Ši šventė pasižymi originaliu folklore pateikimu, linksmomis dainomis, skambiais pajuokavimais, smagiais šokiais ir tradicinėmis apeigomis. Dalyvius sveikino ir neišsenkančiomis idėjomis džiaugėsi Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Raimundas Markūnas bei Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorius Džordanas Jogimantas Aksenavičius. Šventės dalyviai džiaugėsi galimybe pasirodyti ir pabendrauti su visais rajono folkloro mylėtojais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt