Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunas šunelis ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Šunelis, tiesiog Bevardis –Rudasis ilgisi bendravimo su žmogumi. Gal jus ieškote draugo, kuris visada būtų šalia, kuris visada išklausys. Bevardis – Rudasis laukia.

Gyvenimas mano – nelygi kova, Gyvenimas mano – kančia, vienuma. Nenoriu bijoti, nenoriu dejuoti, Nenoriu širdy vien tik skausmą nešioti. Taip trokštu prigulti prie kojų tavų, Pajusti jaukumą tikrųjų namų. Girdėjau pasaulyje Gėris yra, Atrast jį galėčiau tik pas Tave. Nes Gėris – tai rankų švelnumas tavų, Nes Gėris – ramybė savųjų namų. Žmogau, mano Drauge, aš laukiu, kur Tu?

Šunelis, tiesiog Bevardis – Rudasis ilgisi bendravimo su žmogumi. Gal jus ieškote draugo, kuris visada būtų šalia, kuris visada išklausys. Bevardis – Rudasis laukia.

Šis vargšiukas šunelis buvo atvežtas ir išmestas Kaune, Vyteniuose. Jis ilgai gulinėjo ir laukė šeimininkų grįžtant, bet jie išdavė. O gal pamiršo, kur paliko šį mažylį... Jaunas (1-2m.), draugiškas su kitais šuneliais, šiek tiek bailus patinėlis. Labai išsekęs. Jis taip jau vargsta mėnesį. Vis aplaktso žmones, kurie jį pašeria, bet niekas nesuteikia pastogės ir galimybės atsidėkoti meile ir šiluma už maistą.

Jis tikisi ir laikino prieglobsčio, kur galėtų laukti savojo šeimininko nevaikomas piktadūšių žmonių.

Skambinti:  8-614-08981

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt