Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunas, žemaūgis šuniukas nori gyventi! (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Maždaug metų amžiaus, labai draugiškas šunelis ieško šeimininko, kuriam būtų geriausiu draugu visą gyvenimą.

Bijau. Labai bijau. Mirtis alsuoja man į nugarą jau daugiau nei mėnesį. Čia taip šalta ir niūru, o aš jaučiuosi toks niekam nereikalingas ir visų pamirštas... Kažkada viskas buvo kitaip. Kažkada aš turėjau namus, kur buvo šilta ir gera, kur kasdien gaudavau skaniai pavalgyti, o nuvargęs galėjau susirangyti minkštame guolyje. Turėjau ir šeimininką, kurį saugojau ir mylėjau visa širdimi. Dar ir dabar nesuprantu, kas atsitiko, bet vieną dieną vietos jo gyvenime man paprasčiausiai neliko.

Taip atsidūriau čia, Vilniaus gyvūnų globos namuose „Grinda“. Visi žinome, kad iš čia veda tik du keliai. Vienas – mirties kelias, kuriuo eiti nenorime niekas. Jei susirgčiau ar „Grindai“ prireiktų laisvų narvų naujiems gyventojams, būčiau iškart užmigdytas. Yra ir kitas kelias – šviesus ir saulėtas. Tik šiuo keliu eiti vienas negaliu, tam reikia Tavęs, mano naujas Šeimininke. Reikia, kad palydėtum ir parodytum, kur jis veda ir daugiau niekada niekada neišduotum manęs. Apie galimybę eiti šiuo keliu svajoja visi čia esantys. Svajoju ir aš. Tik ši svajonė man ir beliko. O ji kasdien blėsta, juk laikas vis bėga...

Galbūt Tu gali ją išpildyti ir leisti man vėl patikėti žmogumi? Esu dar jaunas (maždaug metukų amžiaus) ir labai draugiškas šuniukas. Ūgis mano taip pat nedidelis, nesiekiu net blauzdos vidurio, taigi puikiai tikčiau gyventi bute. Esu neskiepytas, tad kiekviena diena man kaip tiksinti bomba – čia pilna virusų, kuriais bet kada galiu užsikrėsti. Suteik man šansą ir aš būsiu Tavo geriausias draugas visą likusį gyvenimą. Pažadu.

Dėl manęs galima kreiptis: „Grinda“, Fabijoniškės, L. Giros g. 131, Vilnius. Tel. nr. (8 5) 273 61 88 arba į p. Rasą 8 606 50 618. Esant būtinybei, galima būtų bandyti organizuoti atvežimą ir į kitus miestus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt