Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimo nedarbo klausimus spręsti imasi verslo pasaulio lyderiai, politikai ir jaunimo organizacijų atstovai

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Verslo, politikos ir jaunimo organizacijų atstovai spalio 3-iąją Vilniuje diskutuos apie tai, kodėl didėja jaunimo nedarbas, bei ieškos efektyviausių šios problemos sprendimo būdų...

Verslo, politikos ir jaunimo organizacijų atstovai spalio 3-iąją Vilniuje diskutuos apie tai, kodėl didėja jaunimo nedarbas, bei ieškos efektyviausių šios problemos sprendimo būdų. Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) organizuojamoje diskusijoje „Jaunimo nedarbas – politikų, verslininkų ar paties jaunimo problema?“ savo poziciją išreikš LVK prezidentas Valdas Sutkus,  „Omnitel“ vadovas Antanas Zabulis, „Coffee Inn“ valdybos pirmininkas Daumantas Mikučionis, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, LR Švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė bei kiti tiesiogiai su jaunų žmonių problemomis įsitvirtinant darbo rinkoje susiduriantys diskusijos dalyviai.

Lietuvos Statistikos departamento duomenimis, beveik kas dešimtas jaunas žmogus Lietuvoje 2011 metais laikytas bedarbiu. Įprasta manyti, kad jaunimo nedarbo problema mūsų šalyje tokia aktuali dėl darbo vietų trūkumo, švietimo sistemos netobulumų bei nepalankaus darbdavių požiūrio į jaunus ir nepatyrusius darbuotojus. Pasak LVK prezidento Valdo Sutkaus, diskusija siekiama atskleisti ir kitas galimas šios problemos priežastis bei ieškoti efektyviausių galimų sprendimų.

„Šia tema aktyviai diskutuojama tiek politiniame, tiek ir verslo pasaulyje. Mūsų tikslas – pasikalbėti apie tai, kas iš tiesų trukdo jaunam žmogui sėkmingai įsidarbinti Lietuvoje? Kas lemia studijas ką tik pabaigusių jaunuolių motyvacijos kovoti dėl savo vietos rinkoje trūkumą,  nepagrįstus lūkesčius? Kas padėtų iš esmės pakeisti darbuotojų ir darbdavių požiūrį vienas į kitą bei kokie sprendimai būtų patys efektyviausi?“, - diskusijos tikslą komentavo V. Sutkus.

Diskusijoje kalbės LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, LR Švietimo ir mokslo viceministrė Nerija Putinaitė, Bendrovės "Omnitel" prezidentas Antanas Zabulis, “Coffee Inn” valdybos pirmininkas Daumantas Mikučionis, ryšių su visuomene agentūros "Idea Prima" direktorius  Paulius Tamulionis, LR Seimo narys, jaunimo organizacijos „Darbas“ valdybos narys Vytautas Gabšys bei Jaunimo verslo klubo  prezidentė Silvinija Simonaitytė.

Atviroje, Vilniaus universiteto Centriniuose rūmuose vyksiančioje diskusijoje dalyvauti kviečiami visi, neabejingi jaunimo nedarbo klausimams: aukštųjų mokyklų atstovai, studentai, dėstytojai, verslo pasaulio atstovai bei politikai.
Renginys taip pat skirtas pristatyti šį rudenį prasidedantį jaunimo verslumo skatinimo projektą „CREAzone“, kurio metu Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai bei dėstytojai turės galimybę per 300 dienų išmokti iš geros idėjos sukurti sėkmingą verslą, pažinti ir suprasti rinką, įgis teorinių ir praktinių žinių, būtinų kiekvienam sėkmingam verslininkui. Daugiau informacijos apie projektą – www.creazone.lt.

Diskusija „Jaunimo nedarbas – politikų, verslininkų ar paties jaunimo problema?“ vyks spalio 3 d., trečiadienį, 16-18 val. Vilniaus universiteto Centriniuose rūmuose (Universiteto g. 3), Teatro salėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Politika
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt