Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 5d. 11:46

Jaunimo organizacijų nebus per daug

Vieni sako, kad daugybė jaunimo organizacijų yra blogai, nes jų veikla dubliuojasi. Kiti teigia, kad daugybė organizacijų yra labai sveikintina. Kaip manote jūs?

Vieni sako, kad daugybė jaunimo organizacijų yra blogai, nes jų veikla dubliuojasi, įvyksta daugybė konfliktų, vagiamos idėjos, engiami organizacijų atstovai. Pastarieji asmenys taip pat priduria, kad trūksta veiklos, renginių mieste ir kad niekas nieko jame nedaro. Kiti teigia, kad daugybė organizacijų yra labai sveikintinas ir puikus dalykas.

Per daug organizacijų nebus, nes yra daugybė sričių, kurias galima užpildyti savo idėjomis gerinant miestą, ugdant piliečius, šviečiant visuomenę. Taip pat, antrieji dažniausiai patys priklauso bent vienai organizacijai. Visada turime atminti, kad reikia mokytis sutarti ir pradėti nuo „bendrauti“, o ne „bendradarbiauti“ siekiant sau naudos. Kiekviena organizacija turi savo ypatingąją pusę, todėl kiekvienas gali atrasti norimos veiklos atstovus, o vienas žmogus gali priklausyti ir kelioms organizacijoms.

Besikuriant naujoms organizacijoms ir augant aktyvaus jaunimo skaičiui Kauno liberalus jaunimas inicijuoja projektą „Kauno jaunimo organizacijų chat'as“. Šis susitikimas taip pavadintas norint pasakyti, kad jaunimui nereikia oficialumo ir griežtumo bendraujant, kad galima atrasti bendrų idėjų su kiekviena jaunų žmonių grupele, aptarti jas, bendradarbiauti ir tokiu būdu iš paprasčiausios idėjos padaryti tobulą projektą.

Kaip vyks projektas:

I etapas: nuo gruodžio pabaigos iki vasario 16 dienos vyksta susitikimai po vieną ar kelis kartus su organizacijomis (iš viso 9 organizacijos dabartiniame sąraše).

II etapas: vasario 19 dieną pirmasis visų organizacijų atstovų susitikimas-renginys VDU universiteto auditorijoje, kurio metu organizacijos prisistatys, aptars motyvacijos svarbą ir komandinio darbo ypatumus. Išklausys dėstytojo paskaitos-diskusijos apie tai, kur turėtų būti padedami pilietiniai pagrindai ir kokia jų reikšmę žmogaus ateičiai.

III etapas: kas dvi savaitės bus visų organizacijų atstovų susirinkimas, kuriame aptarsime: organizacijų stipriąsias ir silpnąsias puses; sieksime, kad bent dvi organizacijos atrastų viena kita ir inicijuotų projektą; išklausysime lektorių ir vykdysime protmūšio kovas tarp organizacijų; visi kartu smagiai leisime laisvalaikį pramogaudami (datos: kovo 5 d., kovo 19 d., balandžio 2 d.).

IV etapas: apmokymų aptarimas ir ateities perspektyvos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt