Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 19d. 13:06

Jaunimo surengtuose debatuose Kuršėnuose ietis surems „socdemas“ Linas Andrulis ir „valstietė“ Rima Baškienė

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Šeštadienį, 14 val. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos aktų salėje vyks kandidatų į LR Seimą Lietuvos socialdemokratų partijos atstovo Lino Andrulio ir Lietuvos valstiečių ir ž...

Šeštadienį, 14 val. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos aktų salėje vyks kandidatų į LR Seimą Lietuvos socialdemokratų partijos atstovo Lino Andrulio ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovės Rimos Baškienės viešieji debatai, kuriuose jie pristatys savo pagrindines programines nuostatas bei diskutuos debatų moderatoriaus pasiūlytomis temomis.


Nors Šiaulių rajone verda arši rinkimų kova, abu kandidatai buvo apskųsti vyriausiajai rinkimų komisijai dėl galimo rinkėjų papirkinėjimo (vienas iš jų pripažintas papirkinėjusiu), tačiau galimybės pamatyti debatuojant kandidatus tarpusavyje dar nebuvo. Todėl debatus apsiėmė inicijuoti jaunimo nevyriausybinė organizacija Kūrybinės raiškos centras.
 

Debatuose kviečiami dalyvauti visi, norintys pasirinkti rimtai ir apsispręsti už ką balsuoti. Žiūrovams bus suteikta galimybė užduoti klausimų debatų dalyviams. Debatus moderuos Karolis Gudas, teisininkas, buvęs aktyvus debatų čempionatų dalyvis ir prizininkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt