Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jaunimui skiriama daug dėmesio, tereikia jį susirasti

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Gatvėje, mokykloje ar vasarą parke sutikto moksleivio paklausę apie verslumą, pilietiškumą ar teisę, tikriausiai išgirstume daug nuomonių, o dažnas vienu žodžiu pasakytų – nesąmonė!

Gatvėje, mokykloje ar vasarą parke sutikto moksleivio paklausę apie verslumą, pilietiškumą ar teisę, tikriausiai išgirstume daug nuomonių, o dažnas vienu žodžiu pasakytų – nesąmonė! Tikriausiai to negalėtume pasakyti apie ISM Moksleivių verslo klubo organizuojamo seminarų ciklą: „Verslas ir psichologija“. Jis startavęs sausio 22 d. (šeštadienį) ISM universiteto auditorijoje pritraukė per 300 moksleivių, studentų ir tiesiog „Imlių žmonių“.

Pirmajį šeštadienį buvo aptartos asmeninio efektyvumo ir eglesio temos, t.y. svarbiausia būsimam verslininkui ir sėkmingam piliečiui. Lektorius klausytojai pasitiko šiltai ir per paskaitas stengėsi būti imlūs. Visus maloniai nustebino Birutė Ruplytė – ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorė bei Mantas Tvarijonavičius – organizacijų psichologas. Jie perteikė savo žinias jauniesiems klausytojams.

Panašius nemokamus renginius Kaune rengia ELSA, VDU, „Pilietiškumo mokykla“ bei kitos miesto organizacijos.

Prasidėjus registracijai į VDU (Vytauto Didžiojo Universiteto) rengiamas universitetines studijas „Teisė ir aš“, po savaitės buvo pranešta, kad auditorija perpildyta ir prašoma tvirtai apsispręsti dėl dalyvavimo, kad galėtų patekti visi norintys. „Atsižvelgdami į tai, jog jau užpildytos visos auditorijos vietos, o moksleivių noras dalyvauti kursuose neblėsta, labai prašome tų, kurie persigalvojo ir neketina dalyvauti kursuose mus apie tai informuoti,“ – prašo VDU Teisės fakulteto referentė Brigita Simanavičiūtė.

Panaudota: ism.lt, vdu.lt, elsa.lt, pilietiskas.lt informacija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt