Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

JAV kariniai sraigtasparniai virš Kauno – karinių pratybų dalis

Sraigtasparnis „Black Hawk“
Reuters/Scanpix nuotr. / Sraigtasparnis „Black Hawk“
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Kone kasdien skaitytojai įvairiose Lietuvos vietose praneša apie pastebėtus karinius sraigtasparnius. Pavyzdžiui, Andrius J. rugsėjo 7 d. rašė: „Ką tik virš Marijampolės...

Kone kasdien skaitytojai įvairiose Lietuvos vietose praneša apie pastebėtus karinius sraigtasparnius. Pavyzdžiui, Andrius J. rugsėjo 7 d. rašė:

„Ką tik virš Marijampolės praskrido keturi kariniai ar krovininiai sraigtasparniai. Ką tai galėtų reikšti? Valstybė turėtų informuoti. Nes, kai pasaulyje tvyro tokia didelė įtampa dėl karinių konfliktų, gali kilti panika ir dėl menkniekio“.

Rugsėjo 8 d. sraigtasparnius virš Kauno nufotografavo ir Mantas. Jis klausia: „Įdomu, ką tai galėtų reikšti? Pratybos?“.

KAM komentaras: vyksta pratybos

Nuo rugpjūčio 24 d. iki rugsėjo 17 d. Vokietijoje, Lenkijoje ir Baltijos valstybėse (Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje) vienu metu  vykstant tarptautinėms pratyboms „Kardų susikirtimas 2014“ (angl. „Saber Junction 2014), virš Lietuvos teritorijos arba kirsdami Lietuvos teritoriją skraido pratybose dalyvaujantys JAV kariniai sraigtasparniai UH-60 „Black Hawk“ ir karinai transporto lėktuvai C-130 „Hercules“.

Sraigtasparniai Kaune
Sraigtasparniai Kaune

Orlaivių judėjimai virš Lietuvos teritorijos tęsis iki rugsėjo 14 dienos. Praskrendančius sraigtasparnius ar lėktuvus bus galima stebėti virš Šiaulių, Kauno, Jonavos, Panevėžio, Marijampolės, Pabradės  ir kt. miestų.

Esame prieš pratybas platinę pranešimą apie būsimas pratybas (ne tik 5 dieną, bet ir Rugpjūčio 29 d.), taip pat vakar išplatinome žinią apie aktyviąją etapo pabaigą.

Jei dar kils klausimų, prašome kreiptis, būtinai atsakysime.

Pagarbiai,

Vainius Eiva, LR krašto apsaugos ministerija, Viešųjų ryšių departamentas.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt