TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

JOD‘o veikloje dalyvauja ir Alytaus jaunimas

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Alytaus jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai dalyvavo didžiausios jaunimo politinės organizacijos Lietuvoje – Jaunimo Organizacijos „Darbas“ (JOD) – visuotiniame suvažiavime.

Lapkričio 27 d. Alytaus jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai dalyvavo didžiausios jaunimo politinės organizacijos Lietuvoje – Jaunimo Organizacijos „Darbas“ (JOD) – visuotiniame suvažiavime, kuris vyko Kėdainiuose, pramogų centre „Vikonda“.

Suvažiavimo metu visi nariai buvo sveikinami su JOD 7-uoju gimtadieniu. Buvo renkamas naujas pirmininkas, vicepirmininkai, nauja valdyba, JOD politinio komiteto pirmininkas ir JOD tarptautinio komiteto pirmininkas. JOD pirmininkė Ieva Kačinskaitė pristatė organizacijos metų veiklos ataskaitą, numatė gaires ateičiai ir buvo išrinkta eiti pirmininkės pareigas dar vienai kadencijai. Buvo pristatyti JOD kandidatai į Savivaldybių tarybų rinkimus 2011 metams.

Taip pat organizacija pristatė savo kreipimąsi į Lietuvos Respublikos Seimą ir pateikė savo siūlymus dėl keleto įstatymų pataisų.

Pasibaigus suvažiavimui prasidėjo vakarinė dalis, kurios metu visi skyriai buvo apdovanoti už praėjusių metų veiklos nuopelnus. Be apdovanojimo neliko ir Alytaus skyrius vadovaujamas Tado Krukonio.

Alytaus jaunimo organizacijos „Darbas“ nariai, tarp kurių ir AVJOSAS pirmininkė Aurelija Kučinskaitė, buvo paskatinti naujai ir aktyviai veiklai, tobulėti bei siekti puikių rezultatų.

Suvažiavime taip pat dalyvavo ir visą jaunimą su gimtadieniu sveikino Europarlamentaras Viktoras Uspaskichas, Seimo narė Dangutė Mikutienė, Seimo narys, JOD garbės pirmininkas Vytautas Gapšys, JOD garbės pirmininkas Viktoras Fiodorovas, Seimo pirmininkės pavaduotoja Virginija Baltraitienė. Suvažiavimo dalyvius sveikino ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Šarūnas Frolenko.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt