Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kačiuką Kikutį gandras paliko automobilių stovėjimo aikštelėje. Dabar jis ieško namų!

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nei bailumo, nei skriaudos šito mažo katinėlio akyse nerasite, tik begalinį norą draugauti, būti šalia žmogaus, kalbinti, žaisti ir glaustytis. Tikras draugas nuo pat mažens!

Gal kas matė ar girdėjo apie tą, kuris jo beprotiškai laukė ir nesulaukė...? Galbūt nerimaudamas žvilgčiojo pro langą, į laikrodį, o tada vėl pro langą? O gal jo niekas nelaukė? Gal kažkas tiesiog apsigalvojo... O jis dar visai mažas. Jis tikisi, kad kažkas laukia.

Ir kai jis klausiamai vis pasižiūri, mes sakom: „Taip, tavęs laukia, tu pats gražiausias, mieliausias mažiausias kačiukas su ypatinga istorija“. Ir tada jis džiaugsmingai sutrepsi kojytėm ir sumurkia: „Tada ruošiuosi į kelionę... Pas šeimininką“. Ir pradeda ruoštis, puoštis ir praustis kailiuką... Vėliau atsimena, kad jam daug įdomiau dūkti ir šėlti, juk dar visai mažutis! Kačiukui, kurį praminėm Kikučiu maždaug 1,5 mėnesio.

Istorija tokia, kad pavasaris ir gandrai dirba savo darbą. Deja, ne visiems tas darbas sekasi sklandžiai. Štai ir Kikutį gandras nešė nešė, skubėjo, matyt, nesustojo pailsėti, ir mažasis kūdikėlis tik šast ir išsprūdo... Sakykim dar būtų kur į kopūstus, na, bent jau po balkonu, kur saugiau, drauge su sesutėm ir broliukais, o čia visiškai vienas... Prie Žalgirio „Maximos“ turgelio, vidury automobilių aikštelės. Išsigando mažasis kačiukas, juk ne tokios kelionės pabaigos laukė. Dar išlydėdama į kelionę mama, žadėjo jaukius namučius, nuosavą palangę ir švelnią šeimininko ranką. Deja, Kikutis dairėsi ir nieko panašaus aplink neregėjo: tik skubančius su savo reikalais praeivius ir besikeičiančius automobilių numerius.

Ir kaip jam pasisekė, kad tądien pro šalį ėjo jo gelbėtoja Giedrė! Išėjusi daržovių, namo grįžo jau glausdama mažą pūkų kamuoliuką su greitai plakančia širdute. Na, Kikutis, žinoma,  po kelionės kirto kaip tikras vyras, apetitu nesiskundė. O jau meilumas šio kačiuko: matydamas į jį tiesiamą ranką iš tolo užveda savo motoriuką ir prisimerkęs, kad murkia, riečia nugarytę. Nei bailumo, nei skriaudos šito mažo katinėlio akyse nerasite, tik begalinį norą draugauti, būti šalia žmogaus, kalbinti, žaisti ir glaustytis. Tikras draugas nuo pat mažens!

Tai gal visgi matėte ar girdėjote apie tą, kuris jo beprotiškai laukė ir nesulaukė...? O gal vis dar tyliai laukia? O gal tas laukiantis tai Jūs? Atsakingas, rūpestingas, būsimas Kikučio draugas? Padėkime mažyliui pasiekti savo kelionės tikslą – tikrus namus. O kolkas gandro pareigas perima gelbėtoja Giedrė ir jos sesė Sigita.

Dėl Kikučio skambinti jo laikinai globėjai Sigitai 8 684 15182 arba Giedrei  8 602 98740!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt