Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 10d. 13:47

Kad ir jums taip sektųsi!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Ryte labai mėgstu keltis, kai už lango šviečia saulė. Malonumas. Atrodo, viskas grįžta į vėžes – rytais vėl geriu kavą, stebėdama pro langą kasdien kintančius vaizdus. Gražu.

Linoshka, www.jaunimogidas.lt

Ryte labai mėgstu keltis, kai už lango šviečia saulė. Malonumas. Atrodo, viskas grįžta į vėžes – rytais vėl geriu kavą, stebėdama pro langą kasdien kintančius vaizdus. Gražu.

Gydytoja sakė, kad manyje gyvena kažkoks virusas. Sakau jai: gal man kiauliukų gripas? O ji: „Gal“. Ir juokiasi. Tada juokiuosi ir aš: juk jei gydytojai juokinga, tai, vadinasi,  viskas gerai.

Vis dar pakilusi temperatūrą. Sloguoju. Kosėju. Skauda gerklę. Apskritai jaučiuosi neblogai. Kiek galima sirgti – visą savaitę sėdėjau namuose.

Vakar draugas pakvietė kavos į senamiestį – neapsakomai smagu po savaitės vėl kur nors išeiti. Buvom „Šokolado namuose“, prie Rotušės. Iš išorės ta kavinė atrodo jaukiau negu viduje.

Aišku, jeigu jau pirkti šokolado gaminius – tai tik ten, o ir „Aleksandro“ kava su brendžiu – dieviška, bet jei kalbėtume apie jaukumą – „Kavos namai“ šią kavinukę gerokai lenkia. Pagurkšnoję kavos, užsukome į svečius.

Jaučiuosi sugrįžusi į visuomeninį gyvenimą. Tik gaila, kad mama neleido važiuoti į koncertą, sakė: „Važiuok, jeigu į ligoninę nori“. Aš nenoriu, tai ir nevažiavau...

Šiandien, atrodo, turėtų būti graži diena. Tik gaila, kad daugiau nei pusę savaitgalio turiu skirti mokslams. Visos stropios ir geros mergaitės mokslo darbus daro nuosekliai, susiskirstę dienomis ir mėnesiais, todėl semestro pabaigoje jos jau ramiai sėdi ir laukia sesijos.

O tokios išsiblaškėlės kaip aš tik sesijos pabaigoje susigriebia, kad dar nepadarė pusės darbų, tada panikuoja, dėl tos panikos pasirenka kokį kitą užsiėmimą, kad pailsėtų nuo streso, vėliau tik dar labiau apsikuičia darbais, bet galų gale viską padaro ir atiduoda dėstytojams. Ir sako: kitą kartą viską darysiu laiku. Aš taip sakau jau penkerius metus.

Man labai sekasi su grupės seniūnėmis. Kai studijavau filologiją, turėjau draugę, kuri ir naktį prižadinta žinodavo, ką ir kada reiks atsiskaityti, be to, visada pasidalindavo užrašais (ketvirtame kurse visi mano užrašai būdavo kopijuoti nuo jos – neturėjau nė vieno sąsiuvinio. Žodžiu, ideali seniūnė.

Dabar seniūnė – irgi labai miela mergaitė, kuri žino visus atsakymus į mano klausimus ir visada skuba pasidalinti informacija. Na, žodžiu, dar viena ideali seniūnė.

Kad ir jums taip sektųsi!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt