Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 22d. 16:23

Kada Vilniaus savivaldybė pasirūpins parko saugumu? (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kodėl jau seniai niekas „nenori" arba „nesugeba" tvarkyti Jamonto parko Vilniaus mieste, Baltupiuose? Gausiai lankomo parko, kuriame yra didžiulis futbolo stadionas, net dvi lauko teniso aikštelės, o, svarbiausia, šalia, vos už 20 metrų, yra vaikų darželis „Gintarėlis", vos už 50 metrų - Baltupių progimnazija, kur nuolat bėgioja ir žaidžia vaikai, sportininkai, jaunos mamos, tėčiai ir seneliai su kūdikiais vėžimėliuose ar ant rankų, netvarko niekas.

Kodėl jau seniai niekas „nenori" arba „nesugeba" tvarkyti Jomanto parko Vilniaus mieste, Baltupiuose? Gausiai lankomo parko, kuriame yra didžiulis futbolo stadionas, net dvi lauko teniso aikštelės, o, svarbiausia,  šalia, vos už 20 metrų, yra vaikų darželis „Gintarėlis", vos už 50 metrų - Baltupių progimnazija, kur nuolat bėgioja ir žaidžia vaikai, sportininkai, jaunos mamos, tėčiai ir seneliai su kūdikiais vėžimėliuose ar ant rankų, netvarko niekas.

Kas atsakys už jų saugumą, kai virš jų galvų pavojingai kabo vėtros dar pavasarį pusiau nulaužtos viršūnės, išvartyti pasvirę sveiki medžiai, mėtosi padangos nuo automobilių ir netgi personalinių kompiuterių monitoriai? Kas turi užtikrinti tvarką Vilniaus mieste, ypač tokiose viešose, gausiai žmonių lankomose vietose? Ar tik galima nelaimė gali pajudinti užsissėdėjusius ir nieko neveikiančius atsakingus asmenis?

Visos nuotraukos darytos tiesiai nuo pasivaikščiojimų takelio ir šaligatvio, kur lengvai galima pravažiuoti automobiliu. Jei Savivaldybė, ar jai pavaldi seniunija neturi lėšų, reikiamų nupjauti ir išvežti pavojingai pasvirusius, nugriuvusius ar išlaužytus medžius, tegul leidžia žmonėms patiems tai padaryti. Artėja šalta žiema, tad papildoma mašina malkų, o gal net ir daugiau tikrai nepamaišys...

Dėl Jomanto parko priežiūros klausimų ikrauk.lt redakcija mėgino susisiekti su Verkių seniūnijos, kuriai priklauso parkas, vyresniąja specialiste, atsakinga už teritorijos priežiūrą ir tvarkymą. Specialistė tikino, jog šiuo klausimu reiktų kreiptis į seniūnijos seniūną Vaclav Gulbinovič. Kadangi su seniūnu mums susisiekti kol kas nepavyko, tą padaryti pamėginsime rytoj. Gavę seniūno komentarą informaciją papildysime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt