Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 11, 14:55

Kai gyventi lieka vos kelios dienos (nuotraukos)

Šiuo metu „Grindoje“ yra penki nuostabūs šuneliai, kurie laiko turi vos keletą dienų...
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Ir visai ne perkeltine prasme. Ir visai ne todėl, kad susirgai mirtina liga. Ir tikrai ne dėl to, kad buvai blogas... Tiesiog todėl, kad vieną rytą ar vakarą visai netyčia kažkokio atsitiktinumo dėka pakliuvai ten. Vieta, kurioje tau duoda terminą per kurį turi dingti, jei nori gyventi. Žinoma, kad nori gyventi! Juk tu beprotiškai nori gyventi! Ir vienintelis klausimas tavo galvoje: kaip dingti, kai esi užrakintas? Ne, tu tikrai nematei filmų, kuriuose gudrūs kaliniai planuoja pabėgimą iš kalėjimo, tu nebandai rausti slapto tunelio po grotom ir visai nesiruoši apgauti „prižiūrėtojo“ ir pavogęs raktus sprukti iš čia. Tu net nepyksti... Tu tik tyliai meldiesi ir nuolankiai lauki savo išgelbėtojo, kuris galbūt pasirodys, o gal ir ne... Nes tu ne kalinys, tu tik vargšas, norintis gyventi šuo.

Valstybiniais gyvūnų globos namais vadinama „Grinda“ – tai vieta, kur atvežti gyvūnai turi 14 dienų buvimo terminą (laimingiesiems pasiseka išbūti ir kiek ilgiau). Tie, kuriems per šį laikotarpį neatsiranda šeimininkai, yra sunaikinami.

„Grindos“ devynetukai – taip vadinami gyvūnai, kurių registracijos numeris „Grindoje“ prasideda skaičiumi 9. Tai beglobiai, žmogaus išduoti šuneliai, kurių gyvenimo terminas, deja, baigiasi. Kur šie gyvūnai keliauja po to? Į šaltą tamsų kambarį iš kurio kelio atgal nebėra. Jie tiesiog utilizuojami. Ir visai nebesvarbu, ar jaunas, sveikas, ar draugiškas, ar mylintis, ar drąsus, ar prieraišus. Ir visai nesvarbu, kad norintis gyventi ir iki paskutinės akimirkos su didžiausia viltimi tikintis, kad išgelbėtojas jau atbėga. O vėliau supratęs, kad tas, kuris turėtų išgelbėti, matyt, vėluoja, paklusniai eina į tą juodą kambarį drebančia širdele vis dar atsisukdamas atgal. Vis dar su viltimi akyse.

Šiuo metu „Grindoje“ yra penki nuostabūs šuneliai, kurie laiko turi vos keletą dienų  (iki penktadienio). Tai du jauni 4–5 metų patinėliai, dvi maždaug 2 metų draugiškos kalytės ir viena dar visai mažutė 5 mėnesių kalytė, kuri tik per stebuklą „Grindoje“ išgyveno taip ilgai ir neužsikretė baisiomis ligomis (nuo kurių čia dažniausiai neišlieka šansų išgyventi mažyliams). Susivienykime ir įrodykime šiam penketukui, kad stebuklai vyksta ne tik per Kalėdas! Kad visas šis laikas, kai jie kantriai laukė, nepraėjo veltui. Kad laukė jie ne mirties, o žmogaus, kuris suteiks šansą gyventi! Visi laukiantieji yra puikūs žmogaus draugai, todėl pagalvokime, ką kiekvienas galime padaryti dėl šių likimo valiai paliktų šunelių gerovės.

Labai prašome atsiliepti žmones, kurie gali suteikti nors vienam iš jų savo namus, ar bent laikiną globą!

Valstybinių gyvūnų globos namų „Grinda“ tel. nr. (8 5)  2736188

Adresas: L.Giros 131, Vilnius

(1 nuotrauka) Kalytė, dabar jai 5 mėnesiai, į „Grindą“ pateko būdama poros mėnesių.

(2 nuotrauka) Reg. nr. 998, kalytė, apie 2 m.

(3 nuotrauka) Reg. nr. 989, 2 m. labai draugiška kalytė

(4 nuotrauka) Reg. nr 986, patinėlis apie 4-6 m.

(5 nuotrauka) Reg. nr. 967, apie 5 m. patinukas, sugautas, čipuotas, buvo skambinta jo šeimininkams, bet taip ir neatėjo atsiimti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt