Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 25d. 09:23

Kai šiltnamyje auga ne pomidorai: keturi mažyliai ieško namų! (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Žodis šiltnamis skamba šiltai ir kvepia pomidorais. O, kaip smagu jame atsidurti lyjant lietui ir žiūrėti kaip permatoma plėvele ritasi dideli lietaus lašai - saugu ir gera tarsi po didžiausiu skėčiu. Bet ateina vėlyvas ruduo ir šiltnamio aplinka, kuri vasarą atrodė tokia romantiška, tampa šaltu, apvytusių augalų prieglobsčiu. Šįkart ir ne tik augalų. Nuo vėjo ir lietaus čia pasislėpt atkeliavo ir keturi maži šuniukai.

Žodis šiltnamis skamba šiltai ir kvepia pomidorais. O, kaip smagu jame  atsidurti lyjant lietui ir žiūrėti kaip permatoma plėvele ritasi dideli lietaus lašai - saugu ir gera tarsi po didžiausiu skėčiu. Bet ateina vėlyvas ruduo ir šiltnamio aplinka, kuri vasarą atrodė tokia romantiška, tampa šaltu, apvytusių augalų prieglobsčiu. Šįkart ir ne tik augalų. Nuo vėjo ir lietaus čia pasislėpt atkeliavo ir keturi maži šuniukai.

Tiesa, jaukiais namais čia nė iš tolo nekvepia, bet vis šiokia tokia pastogė. O ir pati šiltnamio šeiminkė, įdėdama visą savo širdį, stengiasi, kad mažuliukai nesušaltų, todėl paaukojo namie esančius užklotus, kad apmuturiuotų šeimynėlę. Turbūt skaitant kyla natūralus klausimas, kaip šuniukai atsidūrė šiltnamyje ir kodėl tokias šaltas rudens naktis jie turi leisti be namų ir žmogaus šilumos…

Moteris, laikinai priglaudusi mažylius savo šilnamyje, juos rado Kaune, Kleboniškio miške. Išmestus, paliktus, nebereikalingus. Visi keturi susisukę į kamuoliuką, savo mažais kūneliais šildė vienas kitą, ir turbūt jei tik suprastume, ką kalba maži šuniukai, būtume išgirdę, kaip jie tyliai šnabžda vienas kitam į ausį „laikykis, laikykis, laikykis…” Viso jų buvo penki. Ir deja, vienas mažylis neišlaikė. Pats drąsiausias ir stipriausias šuniukas, matyt, pajuto, kad dėžutėje visi jau guli per ilgai, ir nusprendė iššokt iš jos, ir pašniukštinėti aplinkui- juk reikėjo nuraminti išalkusį pilvelį ir pamaitinti, taip ir neišdrįsusį iš dėžutės pajudėti, burį. Jis nieko nerado. Šaltą rudens dieną, mažylis palikęs dėžutę, paliko ir savo mažytį gyvenimą. Jis buvo rastas sušalęs visai netoli dėžutės.

Dabar niekas jau nesužinos, kiek laiko dėžutėje išgulėjo likę keturi mažyliai, bet kai geroji moteris juos surado, šuniukai jau buvo sunkios būklės, išalkę, suvargę, sušalę ir visiškai apatiški. Moteris, net žinodama, kad neturi galimybės jų priglausti namuose, negalvodama stvėrė dėžutę, nes buvo matyti, kad tik laiko klausimas, kiek jiems dar liko.

Kol keliavo į namus, nutarė, kad geriausias variantas, ką gali šiuo metu pasiūlyti yra šiltanamis. Ir štai praėjo nepilna savaitė, o mažyliai jau linksmučiai, atsigavę, puikiai valgo rūpestingai verdamą košytę ir kabinasi į gyvenimą. Tačiau šilnamis nuo šalčio mažai teapsaugo, o ir žmogaus švelnių rankų trūksta kaip niekad.

Todėl mažyliai skubiai ieško šeiminkų, gerų žmonių, kurie pasiryžę į savo namus įsileisti naują šeimos narį. Šuniukams maždaug 2-3 mėn. Trys patinėliai ir kalytė - visi jie draugiški, meilūs ir vis dar susiglaudę laukia savojo šanso!

Dėl šių puikių mažylių, skambučių laukia geroji globėja tel. 8 634 95556 (Kaunas).

Temos: 1 Pomidorai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt