Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip prezidentė Dalia Grybauskaitė kovo 8 d. atsidūrė „Google“ filme?

Dalia Grybauskaitė Google paieškoje
Dalia Grybauskaitė Google paieškoje
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Skaitytojas Justinas Švedas atsiuntė klausimą. „Nežinau, matėte, ar ne: google paieškoje paspaudus ant google ženklo pradeda rodyti filmą. Ten (tarp kitų moterų ir animacinių personažų) yra ir mūsų prezidentė Dalia Grybauskaitė“. – rašo Justinas. Kiti skaitytojai teiravosi, ar tai susiję su artėjančiais rinkimais. Situaciją IKRAUK.LT pakomentavo Google atstovas Šarūnas Pundzius.

Skaitytojas Justinas Švedas atsiuntė klausimą. „Nežinau, matėte, ar ne: Google paieškoje paspaudus ant Google ženklo pradeda rodyti filmą. Ten (tarp kitų moterų ir animacinių personažų) yra ir mūsų prezidentė Dalia Grybauskaitė“, – rašo Justinas. Kiti skaitytojai teiravosi, ar tai susiję su artėjančiais rinkimais. Situaciją IKRAUK.LT pakomentavo Google atstovas Šarūnas Pundzius.

„Istorija labai paprasta. Visi lietuviški „Doodle‘ai“ Google sistemoje atsiranda vien tiktai lietuvių Google darbuotojų iniciatyvos dėka. Tiesiog Lietuvos „googleriai“ yra labai aktyvūs ir patriotiškai nusiteikę žmonės, tad savo iniciatyva stengiasi, kad Lietuva būtų kuo plačiau matoma Google vartotojams visame pasaulyje.

Jokių kitų motyvų parenkant „Doodle‘is“ nėra, o ši pozicija nėra parduodama reklamos užsakovams“, – rašo Šarūnas Pundzius.

VIDEO: Tarptautinei Moters dienai skirtame „Google“ sveikinime – Dalia Grybauskaitė

Kaip originaliai jūs pasveikinote savo moteris? Parašykite ir atsiųskite nuotraukų IKRAUK.LT.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt