Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip sekėsi ikrauk.lt reporteriams paskutinio vasaros savaitgalio renginiuose?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sveiki mielieji, paskutinis vasaros savaitgalis jau prabėgo, tačiau nėra ko liūdėti. Juk rudenį pradės naujus sezonus ne tik TV, bet ir koncertų, spektaklių ir kitų renginių...

Sveiki mielieji,

paskutinis vasaros savaitgalis jau prabėgo, tačiau nėra ko liūdėti. Juk rudenį pradės naujus sezonus ne tik TV, bet ir koncertų, spektaklių ir kitų renginių organizatoriai. Apie tai jau kitą savaitę,  o dabar trumpai apžvelgsime kaip gi mums sekėsi šio savaitgalio renginiuose.

Kino po atvirumi dangumi uždarymas

Paskutinį rugpjūčio šeštadienį „Kinas po žvaigždėmis" mus nustebino „skaniai patiekta" vokiška komedija - „Virtuvė sielai" (Soul Kitchen). Taip pat nelauktai „nustebino" lietus ir pabjuręs oras, tad turėjome persikraustyti į „Pasaka" kino teatrą. Nieko itin baisaus, žinant kiek teigiamų emocijų projektas „Kinas po žvaigždėmis" suteikė mums, žiūrovams šią vasarą. Salė buvo pilnut pilnutėlė, netrūko ir užsieniečių, kurie itin teigiamai vertino Lietuvoje rodomus filmus. Nori sužinoti daugiau? Skaityk Mindaugo straipsnį.

Futbolo naujienos

Sekmadienio pavakarę, lijant lietui ir šviečiant saulei, sostinės "Žalgirio" stadijone rinkosi futbolo aistruoliai. Dar likus kiek mažiau nei valandai iki rungtynių, prie įėjimo jau buvo susidariusios eilės. Visi tik ir kalbėjo - " Žalgirio stadijonas atgijo"! "Žalgiris prieš "Ekraną" - rašo justDen. Nuotraukų galeriją ir išsamų straipsnį rasite ikrauk.lt.

Mėnuo Juodragis

Festivalio dalyviai buvo kviečiami ne tik pasiklausyti nuostabių muzikos garsų, pašokti, padainuoti, bet ir išmokti senųjų amatų, padegustuoti gydomųjų arbatų, apie kurias pasakojo Aukštadvario žolininkės. Žmonės klausėsi ir Didžiojoje palapinėje vykusių paskaitų: sužinojo apie vieną intelektualiausių Lietuvos asmenybių J.Basanavičių, jo gyvenimą. Ypač didelio dėmesio sulaukė paskaita „Dievas ir Velnias - broliai dvyniai ? Binarinių kosminių galių raiškos ypatybės baltiškoje tradicijoje" : visi norintieji netilpo į palapinę, todėl dėstytojo žodžių teko klausytis būnant lauke ar įkišus galvą pro tarpą sienoje - rašo Lina. Trijų dienų reportažai ir nuotraukų galerijos publikuotos ikrauk.lt

Krepšinis

Pristatėme ikrauk.lt reporterius Izmire Smile komandą, kuri jau spėjo įkrauti žinių apie krepšinio sirgalių gyvenimą, nuotraukų iš pirmųjų rungtynių ir švenčių po jų. O Lietuvos krepšinio sirgaliai Izmire krauna žinių ikrauk.lt redakcijai. Ar jau žiūrėjai Jūratės įkrautus video? O kaip jaučiasi sirgaliai, stovėdami po milžiniška Lietuvos trispalve Izmire? Žinojot, kad Turkijoje negalima naudotis Youtube? Bet tikri krepšinio mylėtojai randa legalių būdų kaip įkrauti žinių. Šaunuolė Jūratė.

Nori ir Tu tapti ikrauk reporteriu? Siųsk savo motyvacinį laišką ikrauk@15min.lt

Linkėjimai,

Simona

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt