Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 12d. 00:40

Kalytė Juma rado namus! (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

ikrauk.lt ir 15min.lt rubrika „Augintiniai“ džiaugiasi galėję padėti kalytei Jumai rasti šiltus namus ir dėmesingus šeimininkus.

ikrauk.lt ir 15min.lt rubrika „Augintiniai“ džiaugiasi galėję padėti kalytei Jumai rasti šiltus namus ir dėmesingus šeimininkus.

Kalėdos – stebuklų ir gerų darbų metas. Atlikti gerą darbą šventiniu laikotarpiu nusprendė ir dainininkės Evelinos Anusauskaitės šeima. Ji kalytei Jumai pasiūlė šiltą guolį ir jaukius namus.

„Labai dažnai pamatau žinučių apie beglobius gyvūnus, bet suprantu, kad visiems nepadėsime. O tą kartą Jumos žvilgsnis man tiesiog susmigo į širdį. Būtų šaunu, jeigu mūsų žingsnis paskatintų daugiau žmonių padėti beglobiams gyvūnams“, – „15min“ žurnalistei kalbėjo J.Anusauskienė.

„Aš labai seniai norėjau paimti beglobį šuniuką, bet dėl įtempto koncertų grafiko ir mokslų to anksčiau negalėjau padaryti. Vakar į paskaitą vėlavau 10 minučių tik dėl to, kad užsižaidžiau su šuniuku. Neįmanoma jos palikti, ji tokia miela – mažas stebukliukas“, – apie augintinę atsiliepė Evelina.

Per kelias dienas naujuose namuose Juma jau spėjo iškrėsti keletą šunybių: žaisdama nuvertė meškos skulptūrą ir apkandžiojo ant žemės stovinčias gėles. Bet naujieji šeimininkai to nesureikšmina ir sakosi auklėsią kalytę.

Prieš pakliūdama į Anusauskų namus, kalytė gyveno pas „SOS gyvūnų“ savanorę Godą ir jos mamą Astą. Asta pasakojo, kad Jumą ir keturis jos broliukus bei sesutes nuo žiaurios lemties išgelbėjo buvusių šuniukų šeimininkų kaimynė. Moteris, sužinojusi, kad šeimininkai nori užkasti tik ką gimusius šunelius, įkalbėjo gyvūnėlius pabandyti atiduoti kitiems žmonėms ir pati kreipėsi į „SOS gyvūnų“ tarnybą. Skaitytojų portale ikrauk.lt paskelbta žinutė apie namų ieškančią Jumą neliko nepastebėta – daug žmonių Astos teiravosi ir apie kitus šunelius bei galimybę juos priglausti.

Visą straipsnį apie Jumos kalėdinį stebuklą skaitykite čia.

Juliaus Kalinsko / 15min.lt nuotraukos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt