Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 23d. 08:22

Kalytė Kumbaja ieško namų (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kalytė iš Naujosios Vilnios pamiškio gavo vardą Kumbaja, nes ji tikra vargo moterėlė, nuskriausta aplinkinių vien dėl to, kad gimė ne tuo laiku, ne toje vietoje, ne tokios spalvos ir be dokumentų.

Ištrauka iš istorijos (Wikipedia): „Kumbaja" arba „Kumbayah" - afroamerikiečių daina susiformavusi 1930-iais. Daina orginaliai jungė žmogų ir dvasines vertybes, artumą bei užuojautą. Ištrauka iš dabarties (Vilnius): Kalytė iš Naujosios Vilnios pamiškio gavo vardą Kumbaja, nes ji tikra vargo moterėlė, nuskriausta aplinkinių vien dėl to, kad gimė ne tuo laiku, ne toje vietoje, ne tokios spalvos ir be dokumentų. Bet ją palikusiam ir dingusiam baltajam „šeimininkui“ ji tik parodė liežuvį, atsuko savo platų užpakaliuką ir kantriai laukė visada ateinančio rytojaus. Po dviejų savaičių- atėjus rytojui- ją pastebėjo moteris ir parašė skelbimą apie liūdną, alkaną, raišuojančią, baltųjų skriaudžiamą kalytę.

Taip kalytė atsidūrė pas mus – laikinus globėjus. Kumbaja pasirodė labai gyvybinga, gaji, linksma, švelni ir meili. Sveikata tvarkosi, grožis skleidžiasi ir šunytė šiuo metu vaikščiodama kieme uostinėja ieškodama tikrųjų namų, kuriuose galėtų sujungti save, šeimininką, jo vaikus, artumą ir užuojautą į visumą, vadinamą Tikra Šeima. Jai 1-2 m., dar nesterilizuota. Ūgis apie 50cm ties ketera, svoris apie 20kg. Puikiai sutaria su kitais gyvūnais bei vaikais. 868976379, ugneks@gmail.com

VIDEO: 068.mp4
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt