Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinėlis, kuris bėga per kelią pranašaudamas tik laimę – Apris! (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasirodo, kad ne visi juodi kačiukai šiltai įsitaisę guli ant pečiaus pas gerąsias raganas ir burtininkus. Štai ir kačiukas Apris, nors ir juodas, jo istorija žemiška ir net nedvelkianti stebuklu.

O pasirodo, kad ne visi juodi kačiukai šiltai įsitaisę guli ant pečiaus pas gerąsias raganas ir burtininkus. Štai ir kačiukas Apris, nors ir juodas, jo istorija žemiška ir net nedvelkianti stebuklu.

Mažylis gimė pas benamę katytę, kuri buvo priglausta gailestingos moters. Pas savo globėją katytė atklydo jau po širdimi nešiodama savo didžiausią turtą. Netrukus gimė mažyliai. Jiems paūgėjus, su kitų žmonių pagalba, globėja išdalino mažylius, o štai vienas  juodukas vis dar laukia lemtingos kelionės į tikrus namus. Šeimyną globojusiai moteriai kilo mintys grąžinti juos į gatvę, nes dėl nekviestų svečių nuolat patirdavo suaugusio sūnaus nepasitenkinimą, spaudimą ir grąsinimus. Nekaltas katinėlis tapęs šeimos pykčių priežastimi nebegalėjo užsibūti ten, kur gimė arba dar blogiau – lėkti į gatvę, tad atsidūrė dviejų „SOS gyvūnų“ savanorių namuose, kur glaustis kol suras šeimininkus.

Kačiuką, kuriam dabar beveik 4 mėn. savanoriai praminė Apriu. Tai be galo protingas ir šiltas katinėlis, kuris stebina ne tik savo egzotiška išvaizda ir „kilometro“ ilgumo uodega, bet ir supratingumu. Apris labai imlus, galima sakyti per vieną naktį ir dieną išmoko visko! Prieš tai gyvenime neturėjęs kraiko dėžutės, labai greitai susivokė, kur turi būti jo tualetas, taip pat ilgai aiškinti nereikėjo ir to, kad kai kurie žmonės nenori su katinu miegoti ant tos pačios pagalvės. Vos porą kartų užteko parodyti guoliuką, kad suprastų, jog nuo šiol ten jo valdomas sostas.

O jau meilumas ir grakštumas šio katinėlio! Tiems, kas skundžiasi, jog jų katinas gyvena pernelyg uždarą ir savarankišką gyvenimą, o ant kelių leidžiasi pasiguldomas tik per šventes, šis gražuolis būtų tikra svajonė! Be galo dėmesingas (bet tikrai ne įkyrus) Apris kartais primena šiltą vibruojančią pagalvėlę, kuri šaltą žiemos vakarą gali šildyti stipriau nei karšta arbata. Na, žinoma, kaip tikras paaugliukas jis kartais nestinga ir energijos, o tada jau oho, kiek katiniškų pozų galima prisižiūrėti! Su šiuo metu drauge gyvenančiais katinais Apris sutaria puikiai ir netingi juos vesti iš kantrybės savo dažnu norėjimu žaisti. Dar viena maloni staigmena – paliktas per dieną kambaryje vienas, jis nepridaro jokių iškadų. Grįžę iš darbų globėjai kambarį randa tokį, koks buvo paliktas.

Galim pažadėti tik vieną: kad žmogus priglaudęs šį juodą gražuolį, įsigis ne namų valdovą, o geriausią draugą, kuris tikrai bus neabejingas jų dėmesiui, o rytais pabudęs prieš prašydamas valgyti, pirma stipriai išmyluos ir išbučiuos! Galbūt Tu dabar skaitai ir atpažįsti savo geriausio draugo savybes? O galbūt žiūri į jo gintarines akis ir matai sielą, be kurios tavo namai dabar atrodo tušti? Apris pažada ne tik ištikimą draugystę, bet ir didžiavimąsi juo... Na, bent jau tada, jei nuspręstumėte drauge dalyvauti ilgiausios uodegos konkurse. Jis net pasiruošęs įrodyti, kad daugybę kartų juodam katinui perbėgus per kelią už kampo netyko nelaimė. Už kampo tyko tik laimė!

Dėl gražuolio Aprio skambučių laukia savanoris Edgaras mob. 8 671 90721, na, ir aišku pats Apris (tik į Edgaro telefoną)!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt