Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katinėlis vardu Romeo ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Katinas vardu Romeo ieško savo žmogiškosios Džiuljetos, kuri mylėtų iki gyvenimo pabaigos...

Ištrūkęs iš „Grindos“, buvęs Nr.620 gavo Bučkio vardą. Pabuvojęs klinikoje ir apsistojęs globėjos namuose gavo antrą vardą – Romeo. „Ką reiškia vardas? Jei vadinsim rožę Kitu žodžiu, ar ji kvepės mažiau? Gali Romeo pavadint kaip nori, – jo žavesys bus visuomet tas pats.“

Abu vardai puikiai atspindi šio nuostabaus katino charakterį. Be galo meilus ir draugiškas, romantiško ištįsusio stoto, žvelgdamas į akis žaviai prisimerkia... Tikras širdžių ėdikas :) Kol važiavo iš „Grindos“, spėjo aplaižyti kartu vykusius šuniukus. Kai laikinai teko kartu pagloboti ir šuniuką, Romeo jį puikiai toleravo, pašnypštė tik keletą kartų, anam prikišus snukį per arti.

Meilinimasis, miegojimas ant kelių ir lovoje – kasdieniai ritualai. Mėgsta būti glostomas ir pats to paprašo. Labai greitai adaptavosi. Jau po 5 min. aplinkos tyrinėjimo, ėmė glaustytis, o netrukus nesikuklindamas įsitaisė ant lovos.

Pastebėjau, kad ne itin domisi aukštumomis. Ant virtuvės spintelės dar užsilipa (koks katinas to nedarytų!), bet mano lentynomis nesidomi. Naktį miega kartu lovoje, su pertraukėle atlikti gamtinius reikalus. Vaikų nebijo, vienodai meiliai lenda prie visų namiškių ir svečių. Ilgai nelaukdamas gali susisukti į kamuoliuką ant nepažįstamo žmogaus kelių.

Ieško savo žmogiškosios Džiuljetos, kuri mylėtų iki gyvenimo pabaigos. Žaismingas, mėgsta padūkusius lakstymus ant/už lovos, gano kamuoliuką, žaidžia slėpynių ir t.t.

Skambinti Violetai tel. 8 679 95759.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt