Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Katytė Naktigonė ieško namų (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Globėja ją vadina Naktigone. Toks vardas tinka juodai kaip naktis katytei, didžiulėmis, spindinčiomis lyg žvaigždelės, akimis. Naktigonė - jauna, bet jau patyrusi skaudų likimo smūgį. Katytė išmesta iš namų, nes, anot buvusios šeimininkės, ji neturinti galimybių katytės maitinti, pačiai maisto stingą.

Globėja ją vadina Naktigone. Toks vardas tinka juodai kaip naktis katytei, didžiulėmis, spindinčiomis lyg žvaigždelės, akimis.

Naktigonė - jauna, bet jau patyrusi skaudų likimo smūgį. Katytė išmesta iš namų, nes, anot buvusios šeimininkės, ji neturinti galimybių katytės maitinti, pačiai maisto stingą.

Atsidūrusi kieme, Naktigonė visiškai nesugebėjo rasti saugesnės ir šiltesnės užuovėjos. Šaltomis rudens naktimis miegojo tiesiog ant šaligatvio prie laiptinės durų. Lyg tikėtųsi, kad ją ims ir įsileis į namus. Maža to, katytė - labai patikli, taip ir taikosi jaukiai įsirangyti žmogui ant kelių. Todėl, siekiant apsaugoti ją nuo visų kieme tykančių pavojų, ligų ir bado, globėja priglaudė ją savo namuose.

Naktigonė yra sterilizuota, labai tvarkinga, meili ir visiškai neproblemiška katytė. Nepaisant globėjos noro ją palepinti įvairiais skanėstais, katytei mieliausias - sausas maistelis. Naktigonė - dar ir neišranki. Nors globėjos namuose gyvena jau keletą mėnesių, katytė paniškai bijo atsidurti anapus globėjos namų durų, sprunka nuo jų, atsiveriančių, kuo toliau. Dėl sveikatos problemų globėja gali Naktigone rūpintis tik ribotą laiką, todėl ieškome jai pastovių namų, šeimininkų, kurie niekada daugiau nebepasmerktų katytės benamės daliai.

Kontaktai: 865538244, sima.sakalyte@gmail.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt