Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 31d. 10:47

Kaune – netikras pavojus dėl teršiamos upės (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Į 15min.lt redakciją kreipėsi sunerimęs skaitytojas Nerijus P. Savo laiške skaitytojas rašo, kad prie statomos Kauno arenos į Nemuną liejasi neaiškūs teršalai.

Į 15min.lt redakciją kreipėsi sunerimęs skaitytojas Nerijus P. Savo laiške skaitytojas rašo, kad  prie statomos Kauno arenos į Nemuną liejasi neaiškūs teršalai.

„Trečiadienį vaikštinėdamas po miestą, pamačiau gan įdomų vaizdą: prie statomos arenos Kaune (Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje) yra nutiesti ilgi vamzdžiai, kurių galutinis maršrutas – Nemuno pakrantė. Iš šių vamzdžių bėga juodas skystis, jaučiamas aitrus kvapas. Nemuno vandenyje (jeigu dar jį taip galima vadinti) matomos teršalų dėmės (lyg nuo naftos produktų) ir sustingusių teršalų liekanos. Gal vertėtų pasidomėti, kas iš arenos vamzdynų bėga ir kokią žalą tai daro aplinkai?“, – nerimą laike išreiškia skaitytojas.

Prie laiško p. Nerijus pridėjo ir nuotraukas bei filmuotą medžiagą:
VIDEO: Prie statomos Kauno arenos į Nemuną liejasi neaiškūs teršalai
Netikras pavojus

Tačiau „15min“ žurnalistams plačiau pasidomėjus šia tema, paaiškėjo, kad šiomis dienomis įmonės „Kauno keliai“ žemsiurbė valo Nemuno vagą, pagal savivaldybės patvirtintą Nemuno senvagės gilinimo programą. Žemsiurbės vamzdžiu į specialiai parengtą vietą teka dumblo ir žemių mišinys.

Anot Vidaus vandens kelių direktoriaus Gintauto Labanausko, upei jokios grėsmės nėra: pradžiūvęs dumblas bus iškastas ir nugabentas į sąvartyną.

<object width="480" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LwVzOEaQjuE?fs=1&amp;hl=en_GB"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LwVzOEaQjuE?fs=1&amp;hl=en_GB" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="390"></embed></object>
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt