Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 30d. 16:03

Kaune organizuojama kaštonų gelbėjimo akcija

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kaštonai vargsta. Turbūt patys matėt. Vysta, nes juos puola tokie padarai - keršakandės. Jos prideda lėliukių ant lapų, ir taip medžių lapai nunyksta.

Kaštonai vargsta. Turbūt patys matėt. Vysta, nes juos puola tokie padarai - keršakandės. Jos prideda lėliukių ant lapų, ir taip medžių lapai nunyksta. O medžio lapai jam - kaip plaučiai. Be jų jis negali kvėpuot. Dūsta. Kai kurie dar „pasispardo" - išleidžia naujus lapus rudenį, bet tai jiems tik kenkia. O kaštonai juk - gražu....

Jei nori, kad ir toliau liktų gražu, ateik sekmadienį, spalio 2 d., 12:30 val. į Vydūno alėją ir junkis prie visų, gelbėjančių kaštonus! Su savo ir „Darom" įrankiais grėbsime lapus, o „Kauno švara" juos susiurbs. Sugrėbti lapai bus išvežti į specialią kompostavimo aikštelę (kur bus kompostuojami specialiu būdu) ir taip keršakandžių lėliukės, kurios paprastai žiemoja tuose lapuose, žus ir kitais metais nebepuls kaštonų. Jei turi grėblį ar lapams tinkamą šluotą, atsinešk - per daug nebus.

Renkamės aikštelėje, kuri yra K. Petrausko g. / Vydūno alėjos kampe. Atėję vėliau - junkitės ten, kur matysit, kad vyksta veiksmas.

Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt