Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune rinksis žaidimų kūrėjai

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune vėl rengiamas „LTGamejam Kaunas“. Ir šiais metais renginys laukia kūrybingų žmonių, norinčių išbandyti savo jėgas kuriant žaidimus.

Kaune vėl rengiamas „LTGamejam Kaunas“, esantis „Global Game Jam“ dalis. Ir šiais metais renginys laukia kūrybingų žmonių, norinčių išbandyti savo jėgas kuriant žaidimus.

„Global Game Jam“ – tai kasmetinis IGDA (International Game Developers Association) organizuojamas projektas, siekiantis suvienyti viso pasaulio šalių žaidimų kūrėjų bendruomenes ir kviečiantis paskutinį sausio savaitgalį susiburti į „žaidimo kūrimo vakarėlius“ (angl. game jam).

Šių vakarėlių metu, žaidimų kūrėjai per 48 valandas stengiasi sukurti kuo originalesnius žaidimus pateikta tema, kurie vėliau talpinami „Global Game Jam“ puslapyje. Kadangi žaidimų kūrimas reikalauja žinių iš daugelio sričių, į šiuos renginius kviečiami vadybininkai, scenaristai, programuotojai, dailininkai, modeliuotojai, dizaineriai, muzikantai ir t.t. nuo naujokų iki profesionalų.

Šiais metais jau užsiregistruotos 162 susibūrimų vietos, 43 valstybėse. Iš Baltijos šalių šie žaidimų kūrimo vakarėliai vyksta vienintelėje Lietuvoje. Taip pat verta paminėti, kad šiais metais bus kuriami ne tik kompiuteriniai, bet ir stalo žaidimai.

Kauno Technologijos Universiteto informatikos fakulteto atstovybė „InfoSA“ jau antrus metus iš eilės rengia „LTGamejam Kaunas“ atstovaudama Lietuvai. Visų norinčių ir besidominčių žaidimų kūrimu, sausio 28-30 dienomis laukiama KTU Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50, Kaunas), renginio pradžia 18 valandą.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį: http://ltgamejam.infosa.lt „Global Game Jam“ puslapis internete: http://www.globalgamejam.org

http://ltgamejam.infosa.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt