Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos „fuksai“ patyrė netikrą krikštą (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar žinote, kad Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje pravestas renginys „Nuo starto iki finišo"?

Ar žinote, kad Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje pravestas renginys „Nuo starto iki finišo"? Ar žinote, kad sportiškiausia komanda visgi buvo mokyklos mokytojai? Ar žinote, kad I kurso mokiniai patyrė netikrą KRIKŠTĄ?

Pirmo kurso mokiniams tai buvo tikras išbandymas: pristatyti savo specialybę. Kas šoko, kas vaidino, kas arbūzus reklamavo... Tiesiog užduotys buvo atliktos kūrybingai ir puikiai. O kur dar grupių emblemos, šūkiai. Nors renginio organizatorėms, smulkiojo verslo paslaugų teikėjoms Mingailei, Jolantai ir Neimantei to neužteko. Mokyklos pažinimo maratone pagal pateiktas šaradas reikėjo atlikti praktines užduotis. Nelengva buvo, tikrai nelengva... Teko paragauti netradicinių valgyklos skanėstų, pabuvoti sportininkais, sutvarstyti draugą. Ir tai dar ne viskas.

Teko pabuvoti TARPTAUTINIO BENDRAVIMO KLUBO veikloje, atlikti DAILĖS būrelio užduotis. MENINĖS TEKSTILĖS būrelis surengė parodą, I kurso mokiniai buvo mokomi kurti tekstilės paveikslus, MENŲ STUDIJOJE reikėjo išmokti sušokti letkį. Visiems buvo smagu pasigėrėti RANKDARBIŲ būrelio sukurtais gaminiais. Visas užduotis įkyriai stebėjo pramonės įmonių prekybos konsultantės, trečiakursės Ieva, Eglė ir Justina.

Neformalusis ugdymas ir lieka neformalusis. Juk mokiniams rūpi judesys, patyrimas, iššūkis. O iššūkis buvo FUX‘ų krištas. Pramonės ir įmonių prekybos konsultantės Jelena ir Erika buvo tikros „Krikšto pamotės". Teko visiems pirmakursiams pasižymėti FUX ženkliuku ir kuo greičiau suvalgyti obuoliuką, cukiniją, citrunutę, čili pipiriuką, imbieriuką. O laimėjo pramonės įmonių prekybos konsultantai ir floristai!!! Sveikiname nugalėtojus. Dėkojame sirtakio šokių mokytojams Laurynui ir Aurelijai, kankano šokio mokytojoms Mingailei, Neimantei ir Jolantai ir visiems šokusiems. O kur dar polka su ragučiais! Bet mūsų šaunuoliai pirmakursiai įvykdė visas užduotis ir tapo pilnateisiais mokyklos mokiniais.

Pagarbiai, mokyklos socialinė pedagogė, Nijolė Eglė Ganusauskienė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt