TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno jėzuitų gimnazijos bendruomenę aplankysiantys psichologai mokys išvengti priklausomybių

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tiek psichologų, kiek jų laukiama lapkričio 15 d., Kauno jėzuitų gimnazijoje dar nebuvo. Priklausomybių prevencijai skirtą dieną vietoje pamokų mokiniai, mokytojai, o vakare ir tė...

Tiek psichologų, kiek jų laukiama lapkričio 15 d., Kauno jėzuitų gimnazijoje dar nebuvo. Priklausomybių prevencijai skirtą dieną vietoje pamokų mokiniai, mokytojai, o vakare ir tėvai susitiks su psichologais bei kitų sričių specialistais. Ši diena organizuojama tam, kad mokiniai, susidūrę su neįprasta situacija ar ieškodami atsakymo į iškilusius klausimus, neišsigąstų, nepasielgtų taip, kaip nenori, ar taip, kaip, yra klaidingai įpratę, o išmoktų naujų reagavimo ar pasirinkimo būdų. Užsiėmimų dalyviai kviečiami ne tiek teorijų klausytis, kiek stiprinti savo įgūdžius ir vertybines nuostatas.

Apibendrinant tądien siūlomų užsiėmimų temas matosi, kiek visko reikia sugebėti, kad išvengtume priklausomybių: priimti save ir kitus, žinoti savo ir kitų ribas, suvaldyti agresiją bei stresą, spręsti konfliktus, mokėti klausytis, stiprinti pasitikėjimą savimi, sportuoti, žinoti psichiką veikiančių medžiagų vartojimo pasekmes. Dar svarbu ieškoti gilesnės gyvenimo prasmės – pvz., per savanorystę: sutikti ir išgirsti tuos, kurie moka įveikti iššūkius ir pasinaudoti galimybėmis. Pažinti kitas kultūras ir religijas – susitikti su stačiatikių, judėjų, musulmonų bendruomenių atstovais jų maldos namuose. Baigiantis dienai mokiniai pasidalins svarbiausiomis mintimis ir patirtimis. Plakatai su jų mintimis kabės ir nebyliai kalbės mokykloje visą savaitę.

Mokinių tėvai vakare mokysis skaityti savo vaiko kūno kalbą, sustiprins pozityvios tėvystės įgūdžius bei įgis žinių apie pagalbą vaikui susidūrus su priklausomybėmis, o mokytojai dalyvaus seminare „Konfliktų valdymas“.

Gimnazijai talkins Vytauto Didžiojo universiteto, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Kauno technologijos universiteto dėstytojai, Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centras - gimnazistų tėvai, alumnai ir gimnazijos draugai.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Bendruomenė
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt