Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 4d. 14:53

Kauno liberalus jaunimas – kas jie?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Kauno liberalus jaunimas nutarė prisistayti, kad skaitytojams būtų aišku, kas ir apie ką rašo.

Kauno liberalus jaunimas – tai jokiai politinei partijai nepriklausanti, liberaliai mąstančius žmones jungianti, organizacija, oficialiai įsikūrusi 1996 metais. Liberalizmas – ne vien politika, bet ir požiūris į ekonomiką, šiandienos aktualijas, gamtosaugą, švietimą, mediciną, meną, teisę ir svarbiausia – laisvę.

Organizacija vadovaujasi asmens laisvės ir atsakomybės, laisvos rinkos, teisės viešpatavimo, privačios nuosavybės, įvairovės tolerancijos vertybėmis.

Kauno liberalaus jaunimo organizacija yra susiskirsčiusi savo veiklą į: viešųjų ryšių, laikraščio leidimo, lėšų paieškos, politinių reikalų, renginių organizavimo, projektų rašymo komitetus. Todėl kiekvienas prie organizacijos prisijungęs žmogus nesunkiai ras patinkančią sritį savų idėjų realizavimui ir pritaikymui.

Šiais metais organizacija vykdė projektus „Laisva erdvė jaunimui“, „Švęskime Vasario 16 kitaip“, „Underground“, daug diskusijų su įdomiais žmonėmis bei viešųjų akcijų („Už laisvą Baltarusiją“ bei kitas). Kauno liberalus jaunimas pateikė du projektus į savivaldybės iniciatyvų fondą, vieną projektą į jaunimo reikalų departamentą dėl mainų su Lenkijos jaunimu. Šiuo metu prasidėjo idėjų konkursas. Renginiais, akcijomis ir projektais raginame miesto visuomenę atkreipti dėmesį į aktualias problemas ir spręsti jas, skatiname pamatyti Kauną kitokiomis gražiomis spalvomis bei nenuilstant kartu gerinti mūsų miestą.

Todėl savo straipsniuose rašysime apie įvykius ir problemas Kaune, mūsų idėjas ir pastebėjimus Kaunui ir Lietuvai. Diskutuokime ir tobulėkime!

Prie organizacijos kviečiami prisijungti visi norintys nuo 16 iki 35 metų amžiaus. Tai galima padaryti užpildant anketą internete.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt