Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 28d. 17:23

Kauno moksleiviai vykdė akciją „Šalčio nebijok, su draugu sportuok“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Šiais metais gamta padovanojo gražią žiemą, kurią Kauno miesto Švietimo įstaigų pradinių klasių mokiniami išnaudojo akcijai „Šalčio nebijok, su draugu sportuok“.

Pradinėje mokykloje vaikas įgyja ne tik žinių, kurios plečia jo akiratį, šviečia, auklėja ir lavina, bet ir intensyviai lavinamos jo fizinės, protinės ir dorovinės nuostatos, mokoma dirbti ir ilsėtis, derinti aktyvią veiklą ir pasyvų poilsį, atsipalaiduoti. Svarbiausia yra ne žinios, o teigiamų nuostatų ugdymas, asmenybės brandinimas, siekimas skatinti sveiką gyvenseną.

Ko reikia, kad akys spindėtų, o veidą puoštų šypsena?

Šiais metais gamta mums padovanojo gražią žiemą. Kauno miesto Švietimo įstaigų pradinių klasių mokiniams nuo sausio 3 d. iki vasario 1 d. vyko akcija „Šalčio nebijok, su draugu sportuok“, kurios tikslas: bendra sportine veikla siekti ne tik stiprinti sveikatą, bet  bendraujant neformalioje veikloje gilinti emocinį tarpusavio ryšį, skatinti bendradarbiavimą, kūrybiškumą. Per žaidybines situacijas ugdant bendradarbiavimo ir sveikos gyvensenos kompetencijų įgūdžius, skatinant aktyvų poilsį, grūdinant ir stiprinant organizmą įgyvendino siekiamą tikslą.

Vasario 10 dieną KPKC  (Vytauto pr. 44) buvo atidaryta stendinių pranešimų paroda „Šalčio nebijok, su draugais sportuok“, kuri vyks iki kovo 10 d. Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos mokiniai savo linksmu pasirodymu dar kartą priminė išgyventas akcijos akimirkas, tokių renginių būtinumą.

Žiemos teikiamais malonumais ugdant sveiką gyvenseną džiaugėsi 28 ugdymo įstaigos, kurios užfiksuotose akimirkose parodė bendruomenių aktyvumą, kūrybiškumą, veiklų tikslingumą. Kauno miesto pradinių klasių mokytojų iniciatyvinės sveikatos saugojimo kūrybinės grupės pirmininkė, akcijos organizatorė J.Basanavičiaus gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Larisa Bukinienė džiaugėsi darbų estetiškumu, informatyvumu, temos aktualumu, tikslo įgyvendinimu. Visi dalyviai pritarė, kad bendra sportine veikla ne tik stipriname sveikatą, bet ir linksmai praleidžiame laiką, mokomės žaisti bei dirbti drauge. Mokiniai dalyvavo ne tik linksmosiose estafetėse, jėgos žaidimuose, bet ir atliko kūrybines užduotis: statė pilis, senius besmegenius, vieni kitus stebino neįprastais tortais, vaisiais, daržovėmis. Daug emocijų sukėlė, geros nuotaikos suteikė spalvų žaidimai. Mokyklų kiemuose balto sniego spalva virto įvairiomis vaivorykštės spalvomis. Akį džiugino piešiniai ant sniego. Sniego karas padėjo atsikratyti energijos pertekliaus, dar geriau apšilti. Žiema vaikams nudažiusi raudoniu skruostus, apdalinusi puikia nuotaika, iškeliavo palikdama geras akimirkas.

Jog ši šventė ne paskutinė liudija ir mokinių sniege palikti „angelai“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt