Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno regiono atstovai dalyvavo tarptautinio regioninio bendradarbiavimo vizite Edinburge

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 24-27 dienomis Kauno regiono savivaldybių atstovai dalyvavo tarptautinio regioninio bendradarbiavimo vizite Edinburge, Škotijoje.

Rugpjūčio 24-27 dienomis Kauno regiono savivaldybių atstovai dalyvavo tarptautinio regioninio bendradarbiavimo vizite Edinburge, Škotijoje.

Vizito metu vyko susitikimas su Edinburgo miesto meru George'u Grubb'u miesto tarybos rūmuose, kurio metu jam buvo pristatyti Kauno regiono delegacijos nariai ir jų atstovaujamos savivaldybės. Susitikime buvo aptartos Edinburgo ir Kauno regiono bendradarbiavimo galimybės kultūros ir kūrybinių industrijų srityse.

Išvykos metu taip pat lankytasi Edinburgo Napier universitete, kur Kauno regiono delegaciją priėmė profesorius Robin'as MacPherson'as, Edinburgo Napier universiteto Kūrybinių industrijų instituto direktorius, kuris papasakojo apie universitetą ir jo vykdomas mokymų programas. Kauno regiono delegacija taip pat domėjosi įstojimo į universitetą sąlygomis, lietuvių studentų skaičiumi, mainų su kitais universitetais programomis, universiteto ir miesto savivaldybės bendradarbiavimo ypatumais.

Vizito dalyviai taip pat apsilankė tarptautiniame Edinburgo marketingo festivalyje, marketingo kompanijos „Ogilvy" moderuojamuose debatuose, susitiko su Lietuvos Respublikos garbės konsulu Škotijoje Bill'u Toner'iu. Konsului buvo pristatyta Kauno regiono delegacija, kuri pareiškė susidomėjimą bendradarbiavimo su Škotijos verslininkais investicijų pritraukimo srityje galimybėmis bei Kauno regiono garsinimo Škotijoje ir visoje Jungtinėje Karalystėje perspektyvomis. Vėliau įvyko dalykinis susitikimas su organizacija „Edinburgo Festivaliai" (Festivals Edinburgh). Kiekvienais metais Edinburge vykstantys festivaliai pritraukia daugiau kaip 4 mln. žmonių. Renginiuose dalyvauja daugiau kaip 25 000 artistų ir menininkų, 2000 žurnalistų, renginiai vyksta daugiau kaip 300 skirtingų vietų. Susitikime buvo daug diskutuota apie ekonominę organizuojamų festivalių naudą miestui ir visam regionui. Susitikimo metu gauta informacija (strateginių dokumentų, studijų, ekonominės įtakos analizių kopijos), kontaktai, patirtis bei profesionali partnerystė gali būti labai efektyviai pritaikyti plėtojant kūrybines industrijas Kauno regione.

Tikimasi, jog šis vizitas atvers platesnes bendradarbiavimo galimybes tarp Kauno regiono ir Edinburgo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt