Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 6d. 21:12

Kauno samariečiai padėjo senoliams išsaugoti Trijų Karalių tradicijas (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Senesni žmonės puikiai prisimena šviesias, vaikystėje švęstas šventes, o ypač tas karnavalines, su persirengėliais. Todėl Kauno Panemunės senelių namų gyventojai šiandien sulaukė tikrų Trijų Karalių.

Senesni žmonės puikiai prisimena šviesias, vaikystėje švęstas šventes, o ypač tas karnavalines, su persirengėliais. Todėl Kauno Panemunės senelių namų gyventojai šiandien sulaukė tikrų Trijų Karalių. Jais persirengę trys tvirčiausi senelių namų vyrai aplankė kiekvieno kambario gyventojus. O Kauno samariečiai Trijų Karalių šventės proga atvežė ne tik dovanų, bet ir šaunų koncertą.

Senoliams koncertavo Juozo Gruodžio konservatorijos gitarisčių trio: Ineta Martinkevičiūtė, Simona Drešerytė ir Ieva Rakitaitė. Po jų į sceną užlipo šaunus profesionalus kolektyvas – Kauno saksafonininkų kvartetas (Dainius Karžinauskas, Eitvydas Gavutis, Dalius Pelekevičius ir Rimvydas Vilkas).

Jau senokai senoliai buvo klausę tokios muzikos, todėl jie ne tik plojo, bet ir kojas kilnoti bandė. Po koncerto Kauno samariečiai salėje seneliams išdalijo atvežtas dovanas – negražu gi per Tris Karalius be dovanų atvykti. Tradicija įpareigoja :) Robertas Sukockas – Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus projektų koordinatorius

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt