Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno Tauro „LIONS“ klubo parama ugdymo įstaigai

Interaktyvi lenta priešmokyklinėje grupėje
Interaktyvi lenta priešmokyklinėje grupėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno Tauro „LIONS“ klubo nariai, suprasdami, kad interaktyvios technologijos padeda sukurti aplinką, kurioje vaikai gali ugdytis veikdami, bei leidžia vizualizuoti, įgarsinti, pritaikyti ugdomąją medžiagą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams, nupirko ir padovanojo Kauno lopšeliui-darželiui „Spindulėlis“ interaktyviąją lentą su projektoriumi ir kompiuteriu.

Kauno Tauro „LIONS“ klubo nariai, suprasdami, kad interaktyvios technologijos padeda sukurti aplinką, kurioje vaikai gali ugdytis veikdami, bei leidžia vizualizuoti, įgarsinti, pritaikyti ugdomąją medžiagą specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams, nupirko ir padovanojo Kauno lopšeliui-darželiui „Spindulėlis“ interaktyviąją lentą su projektoriumi ir kompiuteriu. 2014 m. lapkričio 20 d. Kauno Tauro „LIONS“ klubo vyrai lankėsi įstaigoje ir patys galėjo prisiliesti prie įgyvendintos pedagogų svajonės, kartu su vaikais išbandydami šios lentos galimybes. Pagrindinis lionizmo principas ir šūkis - „Mes tarnaujame!“. Iniciatyvūs ir ambicingi vyrai tiki, kad savo jėgomis, idėjomis ir, ypač, darbais gali padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, bei sėkmingai prisidėti prie sveikatos apsaugos, švietimo, kultūros vertybių puoselėjimo, savimonės ar pilietinio ugdymo skatinimo.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt