Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienį evakuoti Kupiškio „Maximos“ lankytojai

Šaltinis: 15min
0
A A

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Darius, panoręs pranešti apie ketvirtadienio įvykius Kupiškio „Maximos“ parduotuvėjė. „Ketvirtadienį apie 12.15 val. Kupiškio mieste...

Į Ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Darius, panoręs pranešti apie ketvirtadienio įvykius Kupiškio „Maximos“ parduotuvėjė.

„Ketvirtadienį apie 12.15 val. Kupiškio mieste esančioje „Maximoje“ įsijungė priešgaisrinė sirena. Jei atvirai, tai žmonių ta sirena nė kiek neišgąsdino. Visi tęsė apsipirkimus iki tol, kol kelios darbuotojos per parduotuvės garsiakalbį ir balsu paliepė kuo greičiau palikti patalpas.

Žmonėms liepta palikti pirkinius ir išeiti. Ne visi tai suprato, nes dalis žmonių toliau prekinosi. Kiti gi kuo greičiau bėgo prie kasų, kad dar spėtų susimokėti. Žmonės, palikę patalpas, toli nuo „Maximos“ nesitraukė. Tikriausiai laukė, kas įvyks, kas dar bus“, – pasakoja skaitytojas Darius.

Ikrauk.lt redakcija susisiekė su Ikrauk.lt redakcija susisiekė su „Maxima LT“ komunikacijos vadove Renata Saulyte. Gautas jos komentaras.

Taip, vakar apie 12.10 min. MAXIMA XX parduotuvėje Kupiškyje (Gedimino g.), suveikė priešgaisrinė signalizacija. Siekiant užtikrinti klientų ir parduotuvės darbuotojų saugumą, suveikus signalizacijai visi buvę pastate buvo nedelsiant evakuoti. Jų paprašyta nedelsiant palikti patalpas ir laikytis saugiu atstumu nuo pastato.

Vis tik pavojus niekieno gyvybei ar sveikatai nebuvo kilęs, paaiškėjo, kad priešgaisrinė signalizacija suveikė dėl dūmų, perdegus vienam iš parduotuvėje buvusių šaldytuvų tenų. Gaisras parduotuvėje nekilo, atviros liepsnos židinio nebuvo, tad gelbėjimo tarnybų kviesti neprireikė. Lokalizavus gaisro židinį, parduotuvė buvo patikrinta. Įsitikinus, kad grėsmės klientų ir darbuotojų saugumui nėra, maždaug po 20-30 min. parduotuvė atnaujino darbą.

Negalime įtakoti žmonių reakcijos – kaip jie reaguoja išgirdę garsinį ar žodinį pranešimą apie galimą pavojų. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus sąmoningumo, požiūrio į savo gyvybę ar sveikatą. Tačiau savo ruožtu darome viską, kad suveikus priešgaisrinei signalizacijai, užtikrintume maksimalų klientų ir darbuotojų saugumą.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt