Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 20d. 08:55

Klaipėdos miesto savivaldybės moterys meluoja geriau (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

LR pilietis Gediminas užsirašė priėmimui pas Klaipėdos miesto administracijos direktorę Juditą Simonavičiūtę. Jis norėjo pasikalbėti dėl Klaipėdos miesto administracijos naikinamos ir savivaldybei didžiaja dalimi prikalusančios UAB „Pramogų parkas" bendrovės likvidavimo klausimų. Prašyme nurodė, jog su juo atvyks dar du asmenys.

LR pilietis Gediminas užsirašė priėmimui pas Klaipėdos  miesto administracijos direktorę  Juditą Simonavičiūtę. Jis norėjo pasikalbėti dėl Klaipėdos miesto administracijos naikinamos ir savivaldybei didžiaja dalimi prikalusančios UAB „Pramogų parkas" bendrovės likvidavimo klausimų. Prašyme nurodė, jog su juo atvyks dar du asmenys.

2011m. spalio. 18d ~15val.10min,  Klaipėdos savivaldybės administracijos priėmimo metu savivadybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė pasakė, kad į pokalbį atvykę asmenys  „eilinį kartą apgaudinėja ir visiškai kitiems tikslams nori gauti informaciją”. Paklausus,  kokiu būdu ji apgaudinėjama, ji atsakė, kad priėmimo prašyme parašyta, kad į susitikimą ateis vienas asmuo, taip pat nebesugebėjo nurodyti, kokiems „kitiems” tikslams bandoma išgauti informaciją. Po šitokių veiksmų LR Gediminas kreipėsi į vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją jog būtų pradėtas tyrimas dėl Juditos Simonavičiūtės elgesio.

VIDEO: 2011 10 18 - "Klaipėdos miesto savivaldybės moterys meluoja geriau"
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt