TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos rajono gyventojai be elektros praleido bene tris paras

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Andrius Vaitkus, panoręs garsiai prabilti apie jo gyvenvietėje atsiradusią problemą. „Nebežinome, kur kreiptis. Mes jau trečia para neturime elektros energijos. LESTO atstovai mus peni tik pažadais. Buvo žadėta, kad elektros tiekimas bus tikrai atnaujintas 16.00 val. Deja, taip neįvyko.

Į ikrauk.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Andrius Vaitkus, panoręs garsiai prabilti apie jo gyvenvietėje atsiradusią problemą. „Nebežinome, kur kreiptis. Mes jau trečia para neturime elektros energijos. LESTO atstovai mus peni tik pažadais. Buvo žadėta, kad elektros tiekimas bus tikrai atnaujintas 16.00 val. Deja, taip neįvyko. Mes neturime nei šviesos, nei vandens, nei šilumos. Gyvename Šukaičių kaime, Klaipėdos rajone“, - rašė redakcijai skaitytojas.

Ikrauk.lt redakcija krepėsi į skaitytojo minėtus LESTO atstovus, idant šie pakomentuotų situaciją. „Šukaičių kaime, Klaipėdos rajone elektros tiekimas atstatytas šiandien apie 14.00. Tikiuosi, ši informacija atsakys į daugelį klausimų. 28-sios naktį uraganinio vėjo gūsiai ir greitis per sekundę vietomis siekė per 35 m  (tai yra net viršijo  metereologų prognozes, kurias gavome stichijų išvakarėse) <...> Taigi, tai nėra paprastas stichijų reiškinys. Tą patvirtina išverstų, nulaužtų masyvių medžių kiekis, plotai, išgriautų pastatų pavyzdžiai (žinia, kad net Klaipėdos sporto arenos stogas buvo gerokai pažeistas).  Nuo šio vėjo nukentėjo ir didelė dalis elektros oro linijų bei jų atramų.  Tokio masto pažeidimų mūsų tinklas nebuvo patyręs jau keletą metų, nuo garsiojo uragano pavadinto Ervino vardu, laikų. <...> Noriu atkreipti dėmesį, kad masinių atsijungimų atvejais pirmiausia turime pašalinti stambius gedimus, kurie yra susiję su elektros tiekimu didžiausiam vartotojų skaičiui. Dažniausiai šie gedimai būna užfiksuoti vidutinės įtampos tinklo dalyje. Po to, palaipsniui pereinama prie pavienių incidentų šalinimo žemos įtampos tinklo dalyje – tai taip pat užima nemažai laiko ir pastangų.  Nuo pat gedimų šalinimo pradžios įmonės tinkle dirbo nuo 200 iki 300 ir daugiau brigadų. <...> “, - rašė redakcijai Edita Sirutienė, LESTO atstovė ryšiams su visuomene.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt