Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 6d. 19:10

Klaipėdos tarnautojų gudrybės – kaip „ūkiškai“ valdomas miesto turtas (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Klaipėdos miesto tarnautojams, labai norintiems likviduoti UAB „Poilsio parkas“ sutrukdė Klaipėdos miesto visuomenininkai.

Klaipėdos miesto tarnautojams, labai norintiems likviduoti UAB „Poilsio parkas“ sutrukdė  Klaipėdos miesto visuomenininkai www.asklaipedai.lt.

Miesto gyventojai stojo ginti Klaipėdos miesto gyventojų interesų rugsėjo 5 suorganizavę piketą prie Klaipėdos miesto savivaldybės. Į lauką piketuotojus išėjo pasitikti nesenai iškepta Klaipėdos miesto administracijos direktorės Juditos Simonavičiūtės pavaduotoja Alina Velykienė, kuri apkaltino miesto žmones, kad šie neva nelanko miesto parke organizuojamų renginių. Drąsioji politikė negailėjo kritikos ir savo savivaldybės kolegoms, kad šie aplaidžiai tvarkėsi su miestui didžiąja dalimi priklausančiu UAB „Poilsio parku“. Klaipėdos miesto savivaldybei priklauso 97,9 % šio parko, o likę procentai – privatiems asmenims. Savivaldybė sugebėjo UAB „Poilsio parką“ įklampinti į  547679 litų nuostolius.

Savivaldybės tarnautojai bandė apmulkinti gyventojus, kad savivaldybė negali išpirkti tų kelių akcijų iš privačių asmenų. Labai įdomiai išeina, nuo 1995 metų Klaipėdos savivaldybė aplaidžiai valdžiusi UAB „Poilsio parko“ veiklą nori ir toliau perimti visą valdymą savivaldybės žinion. Ar tik nėra čia ir vėl planelis šį parką padalyti ir išporceliuoti kokiems nekaltiems verslininkams kotedžų miesteliui plėtoti?

Kieno rankose mūsų bendri ištekliai ir turtas ? Kas prisiims atsakomybę už jų neatsakingą valdymą?

Daugiau informacijos rasite 15min.lt straipsnyje.

VIDEO: UAB Poilsio parko valdymas nuo 1995m milijoninis nuostolis ?
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt