Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos universitete - Karjeros dienos

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jums rūpi ko iš darbuotojų tikisi darbdaviai ir esate neabejingi savo karjerai? Ieškote iššūkių?! Susitikime Klaipėdos universiteto Karjeros dienose „Karjera ir mobilumas Pietų...

Jums rūpi ko iš darbuotojų tikisi darbdaviai ir esate neabejingi savo karjerai? Ieškote iššūkių?!
Susitikime Klaipėdos universiteto Karjeros dienose „Karjera ir mobilumas Pietų Baltijos regiono jūrų ir turizmo industrijų sektoriuose“ 2014 balandžio 9-10d., Herkaus Manto 84, Klaipėda (Studlendas)

Klaipėdos universitetas bendradarbiaudamas su partneriais iš Lenkijos ir Vokietijos Baltijos jūros regionų, organizuoja Karjeros dienas, kurios yra projekto „Pietų Baltijos profesionalai“ dalis. Projektu siekiama padidinti atitiktį tarp darbo rinkos paklausos bei pasiūlos, sumažinti jaunimo nedarbą, spręsti regionų ekonominio konkurencingumo problemas. Karjeros dienų organizatoriai ieško naujų verslo kontaktų, viešina informaciją apie įmonių veiklą, praktikų, įdarbinimo bei karjeros galimybes jūrų, turizmo ir SPA industrijose.

Dviejų dienų renginio programoje - forumas, diskusijos apie pasiūlos ir paklausos tendencijas darbo rinkoje, vizitai į verslo įmones, instruktavimo seminarai studentams apie sėkmingas darbo paieškos procedūras ir darbo paiešką Pietų Baltijos darbo rinkoje, kontaktų mugė, karjeros sėkmės istorijos ir kt. Išsami renginio informacija - http://kucareerday.eu/

Džiugu paminėti, kad pirmą renginio dieną, forume pranešimą apie darbo rinkos globalius aspektus pristatys Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėja dr. Laura Paulauskienė. Rostoko Verslo ir technologijų vystymo kompanijos atstovas rengia pranešimą, tema „Darbo rinkos dinamika ir patraukli verslui aplinka Pietų Baltijos regione“, o Klaipėdos darbo biržos EURES konsultantė Margarita Šukė - „EURES – tavo galimybės Europoje“. Forume, diskusijose dalyvaus ir kiti Lietuvos bei užsienio įmonių, organizacijų, universiteto atstovai.

Antroji renginio diena prasidės instruktavimo seminarais studentams, o kontaktų mugėje turėtų dalyvauti ne mažiau kaip dvidešimties įvairių įstaigų atstovų. Interaktyviame įmonių prisistatyme išgirsime Gdansko Darbo biržos EURES atstovės pranešimą, tema „Karjeros galimybės Gdanske bei Trimiestyje“ bei kitus pranešėjus. Jau žinoma, kad septyni Klaipėdos universiteto absolventai sutiko papasakoti asmenines karjeros sėkmės istorijas, intensyviai vyksta jų filmavimo ir montavimo darbai, o renginio metu skelbsime šio projekto ir loterijos nugalėtojus.
Dialogas tarp akademijos ir verslo – kelias į sėkmę. Susitikime Klaipėdoje!

Organizatoriai:
Klaipėdos universiteto Karjeros centras
Klaipėdos universiteto Studentų reikalų skyrius
Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo katedra

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt