Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klausimas Kauno merui: kam priklauso šaligatviai? (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Reporteris iš Kauno teiraujasi, kodėl kai kurie šaligatviai atitverti privačių įmonių, apstatyti automobiliams, o pėstiesiems vietos nepaliekama.

Pirmose dvejose nuotraukose galima matyti, kaip atrodo Kauno Žaliakalnio Giedraičių  gatvės pradžia. Dešinėje pusėje  (adresu Savanorių g. 144) įsikūrusi policijos būstinė, kairiojoje pusėje – parduotuvė. Prie šios gatvės  šaligatvio  stovi ne tik policijos nuovados mašinos, bet ir šiukšlių konteineriai. Šaligatvis tęsiasi iki Sasnausko gatvės, bet jį net tvorele yra užsitvėręs „Plastikos centras“. Taigi išvada – šioje gatvės pusėje pėstiesiems vietos nėra.

Trečioje ir ketvirtoje nuotraukose matosi dešinioji Giedraičių gatvės pradžios pusė. Siauras takelis pėstiesiems visiškai nenuvalytas, labai  slidus policijos teritorijoje ir gražiai nugramdytas gyvenamojo namo teritorijoje. Kodėl gyvenamojo namo šaligatvius nusivalyti įmanoma, o policijos teritorijoje esančius – ne? Nėra kam? Labai dažnai ir ant to siauro takelio būna paliekamos policijos mašinos, todėl pėstiesiems tenka išeiti į važiuojamąją dalį.

Norėtųsi paklausti: ar teisiškai uzurpuoti Giedraičių gatvės šaligatviai? Kaip vaikščioti Giedraičių gatvės gyventojams? Ar policija daro tvarką visur kitur, išskyrus savo kieme?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt