Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl gęstanti šuns gyvybė gatvėje nieko nejaudina?

Žmogaus nejautrumas matant gęstančią gyvybę
Žmogaus nejautrumas matant gęstančią gyvybę
Šaltinis: ikrauk.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Turbūt jau nieko nestebina matyti ant gatvės nutrenktus gyvūnus. Vieni pravažiuodami tik sulėtina greitį pažiūrėti, kas įvyko, kiti iš galo dar garsinį signalą paleidžia, kad judė...

Turbūt jau nieko nestebina matyti ant gatvės nutrenktus gyvūnus. Vieni pravažiuodami tik sulėtina greitį pažiūrėti, kas įvyko, kiti iš galo dar garsinį signalą paleidžia, kad judėtų kolona greičiau. Tuo metu ant gatvės guli vidutinio dydžio nutrenktas ir kraujo klane gulintis dar gyvas šuo mišrūnas.

Na taip, daugelis pagalvosite „o kam tai rūpi, ne pirmas ir ne paskutinis“. Suprantu, kad yra tikrai svarbesnių reikalų nei sustoti minutėlę, išlipti ir padėti, o kam to reikia, dar purvintis rankas reiktų.. Bet iškviesti pagalbą galima ir toliau važiuojant tvarkyti savo reikalų ir tai trunka vos minutę. 

Kai pamačiau tą kraupų vaizdą – gyvūną, kuris šoko būsenoj net nelabai suprantis, kas jam nutiko, bet vis tiek visginantis uodegą, man tiesiog suspaudė širdį.. Taip, aš tokiems vaizdams gal per jautri, bet ir nelaimėje ištikto palikti negalėjau, nesvarbu tai žmogus ar gyvūnas. Nuskubėjau pas draugę paimti priemonių, kad būtų lengviau jį nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti ir apstulbau pamačius, kad po 10 minučių, kol grįžau, dar niekas ir nepadėjo jam... Mes jau radome jį mirusį, bet patraukti jį į vietą, kur nebus pervažiuotas dar porą kartų mums nebuvo sunku. Per tą laiką ir pagalba mūsų iškviesta atvyko paimti kūno.. 

Nesuprantu, koks turi būti žmogus supuvęs iš vidaus, kad kažką nutrenkęs jis galėtų tiesiog nuvažiuoti...

Visiems abejingiems tiesiog norėčiau pasakyti, kad nesistebėkite patys, kai kiti Jus tiesiog pravažiuos, nes bus tikrai svarbesnių reikalų nei padėti Jums...

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt