TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokia gyvūnų prieglaudos paskirtis?

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš porą dienų vidury miesto radome išmestą dėžę su mažais šunyčiais. Bandėme rasti jiems namus, tačiau be pagalbos niekaip nepavyksta.

Prieš porą dienų vidury miesto radome išmestą dėžę su mažais šunyčiais. Bandėme rasti jiems namus, tačiau be pagalbos niekaip nepavyksta.

Kreipėmės į „SOS gyvūnus“, tačiau tai kaip kreiptis į Lietuvos Seimą: nei pagalbos, nei užuojautos, nei patarimų, tik užtrenktos durys, o vėliau ir komentaras „kur mes tuos gyvūnus dėsim? Niekam jų nereikia“. Tačiau skelbiasi, jog jie gali padėti, jog čia dirba tie savanoriai, kurie myli gyvūnus ir rūpinasi jais.

Nieko nebesuprantu. Tai kur tuos mažyčius padėti? Patys namuose turime jau tris augintinius ir šių mažiukų niekaip priglaust negalėsim. O ką su jais daryti? Gal galėtumėt Jūs padėti, gal skaitytojai galės padėti šuniukams? Jie mažyčiai, veisliniai šunyčiai. Be galo gražūs ir meilūs. Tvarkingi, prižiūrėti.

Prisegu kelias nuotraukas ir lauksiu Jūsų pagalbos. Ačiū labai labai.

Dėl šuniukų galima kreiptis el. paštu: fetamorgana@yahoo.com

„SOS gyvūnai“ komentaras:

Pastaruoju metu, dažnai girdime tokius atsiliepimus, deja, situacija „SOS gyvūnai“ prieglaudoje yra kritiška. Įvertinus tai, jog šiuo metu prieglaudoje yra gyvūnų perviršis (globojama daugiau kaip 40 šunų) ir nauji gyvūnai nepriimami, esame priversti nukreipti žmones į kitas gyvūnus globojančias organizacijas.

„SOS gyvūnai“ yra nepelno siekianti, vien savanoriško darbo bei labdaros principu veikianti organizacija, kuri pasitelkdama visus savo išteklius stengiasi padėti beglobiams gyvūnams: juos išgelbėti, suteikti pastogę, išgydyti, pamaitinti, paskiepyti ir surasti naujus šiltus namus. Deja, bet viena organizacija fiziškai bei materialiai negali suteikti pagalbos visiems gyvūnams. Nepaisant to, kartais pagalbos besikreipiantys žmonės piktavališkai ignoruoja paaiškinimus, kad neužtenka vien tik atvažiuoti į įvykio vietą, reikia dar prisiimti atsakomybę už išgelbėtą gyvūną ir turėti galimybę suteikti jam visapusišką pagalbą.

Vilniuje šiuo metu yra apie 5 gyvūnų prieglaudos, tarp jų ir valstybiniai gyvūnų globos namai, bet pastaruoju metu žiniasklaidą pasiekia vien tik neigiami atsiliepimai apie „SOS gyvūnai“ veiklą, nors mes stengiamės iš paskutiniųjų. Labai gaila, kad visuomenė nesidomi priežastimis, o skuba viešai paskelbti neigiamus atsiliepimus.

Taip pat galime patvirtinti, kad tokio tipo komentarų, kaip „Kam jų reikia?“, tikrai nei vienas „SOS gyvūnai“ savanoris niekada nėra pasakęs. Mes už gyvūnus ir veikiame jų labui!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt