Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 3d. 10:53

Kokia rugsėjo pradžia be „Trakinių partizanų“?

Renginio programa
Renginio programa

„Trakinių partizanų“ sąskrydžio organizatoriai rugsėjo pradžiai tradiciškai pateikia įdomią ir intelektualią programą. Jau rugsėjo 6 dieną, šeštadienį, visi neabejingi laisvės...

„Trakinių partizanų“ sąskrydžio organizatoriai rugsėjo pradžiai tradiciškai pateikia įdomią ir intelektualią programą. Jau rugsėjo 6 dieną, šeštadienį, visi neabejingi laisvės kovų istorijai, atvirai diskusijai, nuoširdžiam bendravimui ir poilsiui gamtoje yra kviečiami atvykti į nuostabų Anykščių krašto kampelį – Trakinių kaimą. Kaip ir kiekvieną rugsėjį Virintos upės vingyje prie senųjų kaimo kapinaičių virs aktualios diskusijos praeities ir nūdienos temomis, vyks naujausių dokumentinių filmų peržiūra, knygų bei parodų pristatymas, susirinkusiųjų kvapą užgniauš karo rekonstruktorių ir Lietuvos kariuomenės pasirodymai. Šių metų renginyje daug dėmesio bus skiriama karui Ukrainoje – todėl „Trakinių partizanai“ kalbės apie  ukrainiečių laisvės kovas po Antrojo pasaulinio karo ir dabar. Vakarinėje sąskrydžio programoje išgirsime lyriškąsias „Obelijos“ ir Jono Čepulio dainas.
„Trakinių partizanai“ jau nuo 2005 metų organizuoja renginius, kuriais siekiama naujomis ir patraukliomis formomis skatinti domėtis Lietuvos istorija bei pagerbti visus kovojusius dėl Lietuvos nepriklausomybės.
Kviečiame pasirinkti partizanišką slapyvardį, pasidabinti lietuviška ar ukrainietiška simbolika ir rugsėjo 6 dieną atvykti į Trakinius.

Daugiau informacijos: 

Organizatoriai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:52
01:12
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt