Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 11d. 11:05

Kokią viltį suteikia e-cigaretė?

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kokią netikrą viltį teikia elektroninių cigaretės? Galiu įsivaizduoti, kaip malonu surūkant pakelį ar du kasdien, pagaliau išgirsti apie problemos sprendimą. Saugią cigaretę!

„Puikus pakaitalas cigaretėm. Sutaupykite iki 80% rūkalams išleidžiamų pinigų. Tai puiki alternatyva pakeičianti įprastines cigaretes, nekeičianti cigaretės skonio ir jos teikiamų malonumu.  Elektroninėms Cigaretėms negalioja ženklai "Draudžiama rūkyti" ir jas galima rūkyti viešose vietose“

Kokią netikrą viltį teikia elektroninių cigaretės? Galiu įsivaizduoti, kaip malonu surūkant pakelį ar du kasdien, pagaliau išgirsti apie problemos sprendimą. Saugią cigaretę!

Aš sutikau vos keletą žmonių, „besimėgaujančių“ šiomis cigaretėmis, tad panašu, kad jos nėra taip jau labai paplitusios, kaip mus bandoma įtikinti.

Žinoma, elektroninės cigaretės atsirado kaip tik tuo metu, kai medicina nebegalėjo atsakyti, ar nikotinas yra priklausomybę sukeliantis nuodas, ar 'stimuliantas', turintis pašalinį efektą. Įdomu, ar viduramžiais už panašių savybių produkto platinimą inkvizicija neužkeltų sudegti ant laužo.

Nėra abejonių - nikotino prekeiviai (nesvarbu ar tai tabako ar medikamentų kompanijos) gauna daug naudos iš šios sumaišties. Sumaišties, kuri egzistuoja nes nėra jokių duomenų apie ilgalaikes nerūkomojo nikotino naudojimo pasekmes.

Įdomu, kiek metų ar net dešimtmečių mes turėsime laukti, kol koks žinomas profesorius moksliškai įrodys ir iki šiol visiems akivaizdžią žalą. Atkreipkite dėmesį, kiek dešimtmečių užtruko, kol buvo įrodyta priklausomybės nuo tabako lapų cigarečių rūkymo žala.

Priklausomybė nuo bet ko, įskaitant nikotiną, yra beprasmė. Yra posakis: „Gyvenimas be laisvės yra mirties rūšis" ir tai tikra tiesa! Mes kalbame apie  narkotikų vergiją, nekalbant apie žalą organizmui, žalą santykiose šeimoje ar su draugais.

E-cigaretės nėra atsakymas - nes jis atsako į klaidingą klausimą. Ar norite būti narkomanu visą likusį savo gyvenimą? Jūsų atsakymas į šį klausimą visada bus „Žinoma NE!"

Temos: 1 Stimuliantas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt